Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kinőtte a mózest, csak rúgdoss...

Kinőtte a mózest, csak rúgdossa meg mászna ki belőle, de ülni még nem tud. Mibe toljam?

Figyelt kérdés
8 hónapos, 76 centi, hosszú baba és kinőtte a mózest. Nagyobb mózeses kocsi nem fér be a liftbe. Van egy chipolino iris sportkocsink, de kb 160- ig lehet megdönteni, a gyerek csúszkál benne, mert vékony is a hosszához, a szíjat nem lehet jobban behúzni. Gyömöszökjem még bele a mózesbe 1-2 hónapra vagy csúszkáljon a sportkocsiban. Hurci nem megoldható, mert üvölt a kendőben. Azt hittem ülni fog ílyen idős korára, 2-3 hónappal fiatalabb babákat már rég sportrészbe tolnak, én meg meg vagyok lőve.
2018. aug. 3. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sportreszbe tennem mindenképp. A mozest mi is kinottuk már 6 hónaposan.
2018. aug. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Már nagy a mózeshez, ő már nézelődne érdeklődik a világ iránt

Semmi baja nem lesz a 160döntött kocsiban. Nem.tudjátok a szíjakat rövidebre venni?

2018. aug. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Én a babahordozoba tettem, rá lehet csatlakoztatni a babakocsira.
2018. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem tudjuk a szíjat bentebb húzni, naxon van. Anbyira vékoby a dereka, hogy mindig nnel oroblémásak vagyunk, bem csak a kocsival.


A hordozót csak a kocsiba viseli el. 4 kocsink van, a kezdő ez a hirdozó rápoatintva a sport részre. Iszonyú nehéz volt újszülött korában már, vagy 15 kiló volt gyerekkel együtt és a lifthez lépcső vezet.


A 2. Kocsi aost kinőtt mózeses.


A 3. Egy dönthetetlen sport


A 4. Ez, amit írtam

2018. aug. 3. 08:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sport részbe tedd. És ha csúszkál? Kiesni nem tud.

160°-ig dönthető sport kocsiba egyész pici, pár hónapos babákat is simán bele lehet tenni teljesen fektetve. De nem kell feküdnie. 8 hónaposan, ha támasztod a hátát nyugodtan ülhet. Élvezni fogja.

2018. aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mehet a döntött sportba, nem fog kiesni akkor sem, ha laza az öv.
2018. aug. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem annyira pici baba, hogy ne feküdhetne pár fokot megdöntve (ha belegondolsz, az autóshordozók sem egyenesek). De ha aggódsz, tegyél mögé egyenesíteni egy takarót illetve pár öltéssel biztos rövidebbre tudod venni az övet is.
2018. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Döntött üléssel simán beleteheted.A szíjakat meg egy helyen pár öltéssel összetűzheted (úgy, hogy ne dörzsölje a kis bőrét) mikor majd ,,belenő" meg kiengeded.
2018. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ez azért furcsa, mert sosem volt a gyerekem a sport részbe beövezve. Nem volt nagy szabadulóművész, szóval elég volt a lába közé az a vacak, hogy ne tudjon kicsúszni és ennyi.

Mondjuk az egyik verdánk kagylóüléses volt, és ez pont tökéletes az ilyen gyerkőcöknek, ugyanis ha döntöd, emeli a lábát.

2018. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%

Mi is "lötyögős" módon sportra váltottunk, picit emelve, nem teljesen döntve.

Mivel meleg van, ez a legjobb megoldás, mert az autós hordozóba beleizzadnak.


8 hónaposan már nyugodtan mehet bele, már biztosan erős, nem olyan esetlen mint egy 3 hónapos. Mi amúgy 5-6 hónaposan váltottunk a meleg miatt és mert ki akart látni.

2018. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!