Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen “járműre” váltsak?

Milyen “járműre” váltsak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 éves, és ha sietve megyünk valahova, vagy tudom, hogy sok cuccot vásárolunk, be szoktam ültetni babakocsiba. 20kg, szóval ha elfáradt, kèptelen vagyok cipelni. Nagyon furán néznek páran, van, aki szóvá is teszi, sajnos irányíthatatlan az utcán, ami kötetlen sétánál nem gond, de fentebb írt esetekben igen. Szívesen váltanék, légyszi írjatok tapasztalatot, kinek mi jött be. Sajnos a kismotor/tanulóbicaj nem jöhet szóba.
2018. aug. 4. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Biciklizel és magad mögé ülteted?
2018. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És te hogy viszed a cuccokat? Plusz kosár elől?
2018. aug. 4. 11:56
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Tehát, csak , hogy tisztán lássak: mindkettőtöknek kényelmes a babakocsi ebben az esetben, viszont le akarod váltani mert vadidegen emberek furcsán néznek?

Én nemtudom, de sosem érdekelt más emberek véleménye, a gyerekemmel kapcsolatban meg főleg nem. Egyébként az enyém is nemrég volt 3 éves, és szinte minden nap visszük a babakocsit, ugyanebből az okból, szépen jön mellettem, aztán ha elfárad bele ül, van hogy el is alszik , főleg ebben a melegben, utána megint kiszáll, megyünk bevásárolni , majd szépen haza toljuk a cuccokat. De én olyan fajta vagyok, hogy soha nem érdekelt senki más véleménye. Mivel az én életem, ha de döntsek már róla, hogy élek.

2018. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze, igazad van. Csak olyan nagy, mindig megbámulják, megkérdezik hány éves stb. Utálok már válaszolgatni.
2018. aug. 4. 12:16
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Én is biciklivel járok, elől kosár és ha sok a cucc akkor hátizsák. Olyankor neki kicsit kényelmetlen hátul , de kibírja azt a 10 percet.

Amúgy ha az nem akkor karos tricikli. Van aminek van kis kosara, meg ra is tudod akasztani a szatyrokat plusz hátizsák.

2018. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 babyboom567 ***** válasza:
64%
Én sem váltanék.Engem sem érdekelnének mások.
2018. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Pont ilyenek miatt időzítem a nehéz nagy cuccok vásárlását autóval.

Tejet, más mindennnapos dolgokat hátizsákkal haza tudom vinni.


De a ti esetetekben valóban inkább a babakocsi a megoldás.

2018. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ok ok de túl sokáig valóban nem tudja babakocsival megoldani a kérdező... hamarosan kinövi a fiú azt. Szerintem hátizsákot kellene használnod. Én is azt szoktam és annál többet egyszerre úgysem vásárolnék

Esetleg roller??

2018. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már ki is nőtte (110 cm), csak azért is vagyok meglőve, mert semmilyen járművet nem hajt. Viszont bazi gyorsan szökik nevetve, és minden fűszálat megvizsgál :D szóval muszáj lesz váltanom, talán tényleg a bicaj a megoldás így vagy úgy megpakolva, csak bírjam.
2018. aug. 4. 20:47
 10/10 anonim ***** válasza:
A karos triciklibe be is lehet csatolni, legalábbis a mienk olyan és tudod tolni, mint a babakocsit.
2018. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!