Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek ezekrőla az...

Mi a véleményetek ezekrőla az ülésekről?

Figyelt kérdés

Ikerlányaim 3 évesek melyik lenne a legjobb? Kinek mi a tapasztalata ezekről?

[link]


[link]



2018. aug. 8. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Ezek nem bevizsgált ülések, én nem ajánlanám.

Kicsit drágább, de még nem horron árban: [link]

2018. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ezek szinte semmi biztonságot nem nyújtanak. Cybex, britax, römer ezek jók.
2018. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ezek nagyon gagyi ülések, mi ezen nem spóroltunk, mert nagyon fontos dolog, én két gyerekülés tesztet néztem át, az egyik a német adac teszt, a másik egy osztrák gyerekülés teszt, ezeket megtalálod a neten, a legolcsóbb ami jó helyezést kapott kb. 80 ezer ft, mi egy britax römert vettünk 110-ért
2018. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Ikreink vannak, a fiam most kapott ülést, bár ők még kisebbek. Cybex Juno Fix 2-t vettünk, és a lányomnak is ezt veszünk amint tud stabilan ülni. Nagy körültekintés és töréstesztek átmazsolázásával választottuk ezt. Mivel kettőt kell venni, azért százezreseket nem néztünk feleslegesen, mivel ez egy nagyon biztonságos ülés.
2018. aug. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Én ilyet nem vennék. Nekünk cybex van, nem sokkal volt drágább, de sokkal nagyobb biztonságban van a kisfiam.
2018. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Besafe és cybex úléseket használunk.

Ezekről szerintem még törésteszt sincs..... nem ajánlom

2018. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az esdigi válaszokat igazából csak keresgettem csak azon gondolkodom hogy 13 és 14 kilósak hogy 15-36-os ülést vegyünk vagy a 9-36-ost mert annak van belső biztonsági öve de a másiknak nincs
2018. aug. 8. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyiket sem!

Maxi cosi, besafe, römer, cybex, ami fontos, legyen ADAC tesztje....

2018. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minél kisebb súlyátfogásút. Hiába létezik, de hogy lenne jó egy olyan ülés ami pl 10 hónapostól 10 évesig jó?

Lehet hogy 3 féle ülés kell egy gyereknek de így a biztonságosabb.

2018. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!