Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tömör gumikerék vagy felfújhat...

Tömör gumikerék vagy felfújható gumikerék?

Figyelt kérdés
Olyan babakocsit néztünk ki aminek felfújhatós a kereke. Mennyire megbizható egy ilyen kerék? Hányszor kell fújni? Érdemes inkább tömört venni? Köszönöm
2018. aug. 12. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Quinny-m volt, tehat minosegi,de havi egyszer kilyukadt a sima jardan! Soha tobbet nem vennek felfujhatot.
2018. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is mamakiddies van. Felfújható. 1 éve használom napi szinten 2-3órát. Semmi baja. Egy defekt sem volt. Ez idő alatt kb 3x lett felpumpálva.
2018. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felfujható, a tömör gumibiszonyat ronda ha elkezd köpni... A Felfujhatóhoz pedig 99,9%ban jár pumpa
2018. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, kopni...
2018. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy évig használtam gumi kerekűt, és egyszer sem lyukadt ki, pedig kirándultam is vele, akácosban. Mielőtt eladtam fújni kellett be egy kicsit, de ez természetes. Így én merek újra felfujhatósat venni.
2018. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!