Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok ajánlani olyan multi...

Tudnátok ajánlani olyan multi babakocsit ami 100-110ezer ft körüli áron van?

Figyelt kérdés
Elsősorban tapasztalat alapján.
2018. aug. 13. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Tényleg nem kötekedni akarok, komolyan nem akarlak megbántani, de miért kell ilyen drágán babakocsit venni? Miért jobb, mint egy 30-40-50 ezer forintos. Kérlek ne érts félre, semmi közöm hozzá, de ha megtudnád indokolni, megnyugtatnál, mert nem értem. Jaj kérlek ne vedd sértésnek, nem annak szántam. :)
2018. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Unokatesóméknak Adbor Nemo-juk van, nekünk Adbor Zipp. Tökéletesen meg vagyunk elégedve velük, bár mi nem összeg alapján választottunk, hanem hogy megfeleljen az elvárásainknak. Mondjuk én használtan vettem 55-ért, újszerű állapotban.
2018. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Bebettokat is erdemes megnezni.nekunk nagyon bejott ez a marka,igaz mi csak sportot hasznalunk.de vannak multi kocsijaik is.
2018. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Touragoo Ramble 4-et vettünk, ez 2 az egyben es 80 ezer forint volt, plusz hozzá a Cybex legalapabb hordozóját, ami jó eredményt ért el a törésteszten is, az 28 ezer forint körül volt.

Pont belefér az árfekvésetekbe, és nagyon tudom ajánlani! 😊

2018. aug. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként azért szeretnék újat venni mert első gyermek.. nézegettünk használtan is de egyik se tetszett plusz egy használtnak több rejtett hibája lehet akár elhasználódás miatt, nem tudni hány család használta már. Valamint ha megtehetjük, miért ne vennénk újat?
2018. aug. 15. 14:59
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez új model, én beleszerettem :)

2018. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!