Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Újszülött szükítövel kapható...

Újszülött szükítövel kapható csatos hordozó épp olyan megfelelö a kezdetektöl történö babahordozáshoz, vagy csak a rugalmas kendö jó?

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem, csak marketing, hogy optimális újszülöttel is.

Rugalmas kendő, szövöttkendő a legideálisabb az elején.

Utána jön kompromisszummal a baby tai, emeibaby...

Csatos ideálisan totyogóskortól, kompromisszummal ülni tudástól.

2018. aug. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Elsősorban a szövött kendőt javasolnám.
2018. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Hát, mivel én utálom a kendőt, szerintem jó az újszülött betétes csatos, nem lehetne így árulni ha nem lenne megfelelő, de mi nem használtuk sokat, kb. 1-2 órát hetente, ülni tudónak tökéletes amúgy, addig mi a babakocsit használtuk.
2018. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem van chicco csatosom

De 3500 g tól használható


Lányom 3000g-mal született.. 3700-nál is nagy bolt neki.


Jó a tipp, most 4300 kipróbálom.


Rugalmas kendőm van.. A gond hogy ebben a melegben egyikünk sem viseli el..

2018. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem lehetne árulni? Kengurukat árulnak, pedig baromi káros a kisbabákra. A Chicco is.


Kérdező, a rugalmas kendő jó, de három rétegben tart jól, és az ilyenkor nagyon meleg. Az újszülött szűkítő se rossz, de nem is az igazi. Csatosból mindenhol állíthatót éri meg venni, amit nem nő ki hamar, hiszen nem olcsók. Pl a ringa fuba nagyon jó!

De én először biztosan a karikás kendőt és a szövött kendőt próbálnám ki. Hidd el, hamar bele lehet jönni, és olyan álomszép kendők vannak, hogy imádja hordani az ember. Attól se félj, hogy melegben nem akar benne maradni a baba. Az enyém melegben is benne akar lenni. Hogy a baba nem marad meg, annak jellemzően általában más az oka. Helytelen kötés stb.

Ha még nyárra keresel hurcit, vannak lentartalmú, vagy tenceltartalmú, vagy akár selyemtartalmú kendők, amik kimondottan a hőségekre lettek tervezve. Legjobb a lenes.

Facebookon vannak nagyon hasznos hordozós csoportok, ahol tapasztalt anyukák és hordozási tanácsadók adnak tanácsot evvel kapcsolatban.

Hordozási tanácsadót házhoz is hívhatsz, illetve megkeresheted a legközelebbi hordozós klubot, ahol sokféle hurcit kipróbálhattok, és szintén sok segítséget, tanácsot kaphatsz.

Írj, ha tudok még segíteni. :)

2018. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
5 és mi van akkor ha a te hordozási tanácsadóid tudják rosszul (vagy azért állítják, hogy más hordozó rossz, mert el akarják neked adni a szövött kendőt)? Rengeteg infó kering erről a neten, de általában nem ortopéd dokik írják ezeket, én egyszerűen inkább nem hordoztam, így nem is lett egy kis hisztigép a babám, nem akar folyton rajtam lógni. A babakocsi a biztos, az nem káros a gerincére nézve, mi színte mindig ezt használtuk.
2018. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

utolsó, ha nem bánod, ezt megcáfolnám...


[link]

2018. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem ezt a támadó hangnemet. Az ortopéd orvos nem hordozásra specializálódott szakember.

Másrészt: a hordozási tanácsadók nem árulnak hordozóeszközöket.

2018. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!