Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Peg Perego vagy ABC Design?

Peg Perego vagy ABC Design?

Figyelt kérdés
A két márka kocsijai között nézelődöm első sorban. Ha bármelyikkel van tapasztalatotok, megírnátok azt? (És kérlek, ha tudjátok, nevezzétek meg a babakocsi pontos típusát, mert az is fontos lenne, köszi)

2018. aug. 21. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk peg perego pliko p3 volt.Nem mi választottuk,a nővéreméktől kaptuk.De imádtam. utólag én sem választanék másikat.
2018. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Peg Perego Easy Drive Switch volt, en nem szerettem, lepcson cipelni nehez volt, 200 000 ft volt akciosan. Most egy Hauck Neo Citi ii van, azt nagyon szeretjuk.
2018. aug. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt mindkettő ABC design 4tech és peg peregobol tobb(p3, switch, easy) de a peregonak jobb az anyag minősége, az is ami a babával érintkezik és a váz is. Az abc-nek konkrétan a sportresz alja kiszakadt mert hozzá ért alul a vazhoz és kikopott. Most babakocsi Vétel előtt állok, ha peg perego akkor book plus lesz
2018. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ABC Design Cobra volt, imádtuk, a fiunk még 3 évesen se akarta elengedni a kocsiját. Könnyű kezelhetőség, irányíthatóság, viszonylag könnyű, rosszabb úton is simán tolható...rosszat nem is tudok írni róla.
2018. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk peg perego book plus S volt, nagyon szerettük, minden terepen jól elment, nagyon kicsire össze lehet csukni, 2 irányból feltehető, és imádtam az óriás pakoló részét aluk.

Én megnéztem mindkét márkát anno brendonba, de abc nyekergett-nyikorgott, mikor kérdeztem eladó csajszit hogy normális -e ez akkor azt mondta nem tudja, úgyhogy maradtam perego-nál, de jó döntés volt.

2018. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Peg peregonk volt, nagyon szerettük.
2018. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én a Peg Perego book plusba szerettem bele, de használtan sem kapok olyan áron, amit meg tudnék fizetni.

Akinek nem book plus volt, milyen volt pontosan, ami bevált?

Illetve akinek book plusja (még) van, nem eladó? :)

És köszönök minden korábbi hozzászólást is, nagyon hasznosak :)

2018. aug. 27. 17:29
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
ABC design- német minőség, könnyű kezelhetőség a babának nagyon kényelmes ki tudja nyújtani a lábát.
2018. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!