Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hauck sport babakocsiról...

Hauck sport babakocsiról vélemény?

Figyelt kérdés

Ezt a babakocsit néztem ki:

[link]

A szempontok hogy könnyű legyen, összecsukva minnél kisebb helyen elférjen és könnyen irányítható legyen. Ezeknek megfelel? Jelenleg egy Chicco liteway kocsink van de borzasztóan nehéz irányítani szerintem, alig tudok elindulni vele :(



2018. aug. 26. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha kettő között vacilállnál, a Chiccot javasolnám. :) Ez szerintem mindent elmond arról, hogy mennyivel járnál a Hauck - kal jobban a mostanidnál.
2018. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De akkor mit javasolsz? A Chiccoról tudom, hogy nem jó, nagyon nehez tolni és összevissza állnak a kerekei ha el akarok indulni az egy külön mutatvány mire sikerül egyenesbe hoznom.
2018. aug. 26. 10:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában újonnan nem tudok ajánlani.

Használtan keress ennyiért cybexet vagy maclarent. Azokkal jól jársz.

2018. aug. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]

Esetleg ez? A használtakkal már rosszul jártam párszor szóval inkább egy olcsóbb újat szeretnék most.

2018. aug. 26. 10:44
 5/11 anonim ***** válasza:
nekünk a hauck citi neo van, nagyon jó, nagyon könnyű, egy kézzel is irányítható.
2018. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hauck Citi Neonk van nekunk is, a 3 kerekes fajtabol, konnyu iranyitani, nem nagy a sulya, szeretjuk, DE nem lehet kicsire osszecsukni, eleg nagy marad. A Chicco Litewayt nem ismerem, csak az Ohlalahoz nagyon hasonlonk volt, iszonyat nehez volt iranyitani, mindenbe beleakadt, utaltam, de a Litewayt amugy sokan szeretik, ajanlottak nekem.


En a Maclareneket szeretem, Triumphunk volt, konnyu tolni, reszben dontheto, esetleg egy Techno XL is jo lehetne nektek. Amit linkeltel lentebb, olyan van baratnomeknek, nagyon szeretik.

2018. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, bar szerettem a Maclarent, illetve van egy Moni Billynk is, ami az osszes kriteriumodnak megfelel (kicsi, konnyu, konnyen iranyithato), megsem tudjuk hasznalni, mert a gyerek huzza a labat a foldon, vagy blokkolni igyekszik a kereket, ezert vettunk felhajthato labtamaszos 3 kerekut, tokeletesen megfelel a celnak, es tolni is nagyon konnyu, de elsosorban betonon, terepen nehezebb, de messze a Hauck City Neonkat szeretjuk a legjobban, ennek masik oka, hogy a ferjemnek is kenyelmes a 190 centijevel tolni, es nekem is a 168-cal. Nagy a kosara, a gyerek is bele szokott neha ulni, fekvesig dobtheto, igy egy kovetkezo gyerekhez is jo lehet, ha addig szet nemesik :D mert azert nem a legtutibb minoseg, mi ennek ellenere nagyon szeretjuk. Ez van nekunk: Hauck Citi Neo II Buggy, Jogger mit Liegeposition, klein zusammenfaltbar, ab 0 Monate bis 15 kg, schwarz blau (caviar aqua) [link]
2018. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen hauck volt nekünk is. Csak betonon megy, meg mindenképpen bal oldalra akart menni, egy kézzel lehetetlen így tolni, boltban gáz vele közlekedni. Én nem javaslom. Meg annyira nem fér el kis helyen azért. :D mi végül egy esernyőre csukhatót vettünk, ugyan azt nem lehet vízszintig dönteni de 1 éves volt már és nem is aludt el babakocsiban.
2018. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Huuu bocsi de ha a chicco litewayt neked nehéz irányítani akkor ezzel kitérsz a hitedből :D

Volt ilyen hauckom és annyira de annyira utaltam....folyton a fék merevítőre léptem és iszonyat nehezen fordult...

Pont egy chicco litewayt vettem ezután. Kb mint egy volvo egy trabant után. :D

2018. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Végül megvettem a Baby Design Minit a Litewayt meg eladtam. Milliószor könnyebb irányítani meg tolni szóval megérte. Összecsukva kicsit több helyet foglal, de hát valamit valamiért. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2018. aug. 30. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!