Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Valaki használt Lorelli Vista...

Valaki használt Lorelli Vista multifunkciós babakocsit? Vélemények róla? Kaptunk már hordozót és mózest is, gondoltam vennénk így egy olcsóbb babakocsit.

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a márkát ugyan de ha van mózesed meg hordozód is ahhoz van vázad is nem? Mert akkor szerintem felesleges még egy kocsi. Legalábbis váz nélkül nem tudod a mózest jól kihasználni. Sport részed nincsen? Mert csak abban az esetben vennék másik kocsit ha nincsen.
2018. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem használtam soha de nem is hallottam róla jó véleményt SOHA. Kizárólag rossz véleménnyel volt róla mindenki aki valaha hozzáért: szétesik, nyikorog, kényelmetlen, gagyi, Nem tart semeddig stb. Nem ajánlom, játék babakocsi minőség.
2018. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen van vázam is, peg perego pliko p3, de mivel használtan kaptuk, a váz elég viseletes, nem szívesen tologatnám benne a babámat, külön vázat meg hiába néztem, nem lehet kapni..
2018. aug. 26. 11:24
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
A Lorelli újonnan is 1000x égőbb mint egy viseltes Peg Perego. :D
2018. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gondolom hasonló árkategóriában (ez a Lorelli 50ezer lett volna), akkor nincs is “normális” babakocsi?!
2018. aug. 26. 12:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne vegyél lorellit, nagyon gagyi. Én is azt akartam, mert cukin néznek ki és jó az áruk, de megnéztem élőben. Az eladó is lebeszélt, de felesleges volt, mert láttam én is, hogy semmilyen minőség. Olyan játékbabakocsi kategória... Nézelődj még, biztos találsz jobbat jó áron.
2018. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Bebetto Nico esetleg? Drágább, de ezerszer jobb. Mondjuk a szempontjaidat nem ismerem. Sportkocsi, de vízszintesig dönthető a támla, jó tágas, jó rugózással. Remélem tudtam segíteni!:)
2018. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Mi nagyon szeretjük a Lorellit, sosem volt semmi problémánk vele, már a 2. gyerkőc használja. 😊
2018. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!