Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsi márkákat...

Milyen babakocsi márkákat ajánlanátok? Milyet nem?

Figyelt kérdés
Nagyon tanácstalan vagyok. Az első babámat várom. Szeretném, ha könnyű lenne. Kicsire összecsukható. Mosható huzat. Könnyen beszerezhető alkatrészek, ha gond van vele. Néha utazásra (bkv) is használnám talán, bár a belvárosban inkább hordoznám magamon.

2018. aug. 26. 20:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Eddig a chicco márkát néztem ki.
2018. aug. 26. 20:37
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

Hauck viper trio esetleg?


Nagyon könnyű kombi kocsi, egész nagy kerekekkel. Szerintem árban is igen jó, de azt nem írtad kb mire gondoltál.

2018. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Árban 150 körülig, de nagyon maximum 200. Chicco-ból két multifunkciósat néztem ki, chicco trio enjoy, chicco trio living. Az is problémám, hogy multit vagy külön vegyek 2 kocsit meg egy autóülést. De gondolom az drágább.
2018. aug. 26. 20:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem most a cybex balios s az álomkocsim, ezt szeretném második gyereknek.

Cybex esernyőkocsink van, remekül bevált, de az első 1 évben szeretném ha felém nézve tolhatnám.

2018. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Cybex! Nagyon jó, minőségi és könnyű a legtöbb kocsijuk.
2018. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Concord kocsink van, imádom, hasznaltan vettük, de ha ezt nem találtuk volna meg ABC design kocsit választottam volna
2018. aug. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Bocsi, én nem leszek a segítségedre. #4-es válaszolt kérdezném. Mikorra várjatok a tesot? Én is azt néztem ki, de még nagyon - nagyon az elején vagyok a dolognak és örülnék pár használatból eredő tapasztalatnak. Te láttad már élőben? Elég nagyok az első kerekei?

Köszönöm, ha válaszolsz.

2018. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia 7-es!

Még nekünk is odébb van, március elejére várjuk, de már régóta nézegetem a kocsikat, azóta hogy a nagylányom első kocsiját megutáltam (mamakiddies volt).

Elég nagy kerekei vannak, elöl ~20, hátul ~30 és nagyon jó rugózása. Igen, láttam élőben, annyi hogy csak bent volt alkalmam tologatni, de ettől annyira nem tartok, mert még a kicsi kerekű cybex callisto-nkat is elég könnyű manőverezni.

2018. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Köszönöm a válaszod! Örülök, hogy nem csak én gondolkodok ennyire előre.😊Mi áprilisra várjuk, de már korábban kinézetem. #4-es voltam
2018. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Cybex iris, balios könnyű tolni, könnyű összecsukni és szép is.

GB-goodbaby

Britax

Joie-nagyon jó, nem régen jött be csak ajánalni tudom.

A Brendonban mindig találsz originál leárazott babakocsikat, baromi jó árért.

150-ből vadiúj, mózessel, hordozóval ki tudod hozni a Brendonból nem kell lengyel xart venned valahol máshol...

2018. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!