Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ki mikortól használta a...

Ki mikortól használta a babakocsi sportrészét?

Figyelt kérdés
Közel 5 hós kisfiam egyre nehezebben van el a mózesben ha babakocsizunk, viszont ülni még nem ül, csak segítséggel húzza magát. Stokke kocsink van, kagylót a sportrész, nem lehet teljesen eldönteni. Aki ilyen vagy ehhez hasonló bababkocsit használt, mikortól váltott a sportrészre? Ártani nem szeretnék a babámnak, addig is lendőben sétálunk, abban tud nézelődni.

#Stokke Xplory #kagylós ülés
2018. aug. 30. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Én megvárta a stabil ülni tudást, még úgy is hogy a mi kocsinkat fokozatmentesen lehet dönteni. Addig inkább hordoztam én is vagy ha autóval voltunk akkor autós hordozót használtam.
2018. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan döntöttem egyre feljebb. 4 hónaposan kb 35 fokban, így már picit kilátott. 5 hónaposan 60 fok, de ekkor már megült, ha úgy tettük le néha, csak magától nem ült fel. Szépen hátradőlt egyébként, nem erőltette a gerincét. 6 hónaposan felült, onnantól 90. 😊
2018. aug. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
3-5 hónaposan autós ülés részben toltam, 5 hónap után sport részben, kb 30-40 fokos döntéssel. Épp annyira volt döntve, hogy tudjon nézelődni.
2018. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

5 hónapos kortól mert elérte a súlyhatárt mózesbe, de teljesen vízszintesen dönthető kocsink volt.

Szerintem maradj a kendőnél míg nem tud stabilan ülni.

2018. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kagylos sportunk volt es orias gyereket dobott a gep.3 hosan vegig erte a mozest(10 hosan a sportot)

igy 3 hosan sportba raktam,de a mienk eleg melyre dontheto volt,a fix fokozatok mellett plusz hevederrel lehetett allitani.5 hos koraig a legalso fokozatban csak a hevederen allitottam kicsit.lenyegeben igy is fekudt,de sokkal jobban elvolt benne.

mondjuk pont nyaron volt 3 hos,igy a levego is jobban jart,es nem is izzadt annyira mint a mozesben.

miert kellene a sportba csak ulni tudo gyereket rakni ha a sport dontheto??

abban is fekszik,nem terheli a gerincet azzal,hogy nem teljes vizszintben fekszik.foleg nem egy 3-4-5hos babanak.

nyugodtan tedd sportba ha a mozesben mar nen erzi jol magat.dontsd el teljesen amennyire csak lehet es kesz.

2018. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4 hós korától már csak aludni vittük sétálni a mózesben de mindig ki akart látni így hordozóban.

7- hós kortól sportrész és esernyő kocsi.

2018. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindegyik hasznos volt.
2018. aug. 31. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!