Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke, vagy Bugaboo babakocsi...

Stokke, vagy Bugaboo babakocsik a jobbak? Ki melyiket használta már? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
A Stokke babakocsik közül a Trailz és az új Xplory tetszik, a Bugaboo-nál pedig az abszolút befutó a Fox. Még van időnk a babánk születéséig, ki is fogom próbálgatni őket, de érdekelnének más vélemények is.
2018. aug. 31. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Bugaboo Cameleon nagyon jo. Angliaban elek, itt nincs sok Stokke, az inkabb balkani menozes kategoria.
2018. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Bugaboo.

Stokket mostanság csak romáknál látok, legalabbis az Xploryt. Sok elégedetlen véleményt hallottam róla és sokan cserélik le másik márkára.

Mi személy szerint Cybex Priamet vettünk de ha ez a kettő közül kell választani akkor Bugaboo, a Fox nagyon tetszik nekem is.

2018. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Mindkettő tök fölösleges.

Én is külföldön élek, tényleg balkáni-orosz menőzés- és abszolút pénzkidobás.

1 éves kortól totál használhatatlan mindenki esernyő kocsira vált, mert a gyerek ki be ugrál ki be száll a babakocsból próbál menni stb.

Egyáltalán nem ajánlom egyik Stokkét sem mert pl az ülőrésze- kagyló nagyon picike a lábát ki sem tudja nyújtani benne.

A Bugaboo-t is küldöldön amúgy a Mamas and papas árainál 50 % olcsóbban árulják, originál bolti minőségben.

Mo-n minden de minden drágább.

A Bugaboo Cameleon túl alacsony, fék csak a kéznél van lábnál nincs, a Bee túl alacsony én nem szeretem absz városi babakocsi, de mivel nem esernyő én nem szerettem egyáltalán külföldön nagyon felkapott de iszonyat drága amúgy.

A többi Donkey és Buffalo pedig bazi nagy - BULKY - ahogy az angol mondja...

A Silver Cross is jó de nagyon nagyon drága, és absz ' brit dolog"

A leghasznosabb egy 3 kerekű futkosós amire mózest is tudsz erősíteni de utána esernyőként is tudod használni könnyű a súlya, könnyű összecsukni és rá tudsz pattintani egy hordozót.

Uppa baby is nagyon népszerű és egyébként ez sem olcsó kategória.

2018. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!