Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudtok ajánlani olyan sport...

Tudtok ajánlani olyan sport babakocsit, ami magas vagy állítható, nem kétágú tolókaros, dönthető háttámlás és lábrészes, széles fekvőfelületű, hogy overálban se legyen szűk, és nagy kupolás?

Figyelt kérdés
2018. szept. 8. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Mamakiddieseket ajànlom, mi még 2 évesen is annak a sport rèszét hasznàltuk, jó tàgasak :)
2018. szept. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mamakiddiesbe 8 hónaposan nem tudtam már overálban bekötni a gyereket.


Cybex-ek között nézelődj.

3 éves lányom még bőven nőhetne is a Callisto kocsinkba (ha még használnánk). Most pakoltuk el, de még középállásban volt az öv, még lehetett volna feljebb is tenni.

2018. szept. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem sima MK sport kocsink volt, hanem 3in1, abban még bőven elférne 3 évesen is :))) ;)
2018. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3in1 VIP Mamakiddies kocsink volt. ;)

Nem fért el, pedig nem óriás, csak 75 % körüli percentilisű.

2018. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bebetto nico. Jó nagy, pont amiket írtál. :)
2018. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Cybexeket ajánlom. Minden passzol a legtöbb kocsijukhoz és jó nagy tágas sportészeik vannak.
2018. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bomiko L modell nekünk bevállt 2 éves 90cm 13 kilo bőven elfér benne.
2018. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Caratero Four. Pont ilyen, imádom:)

A Mamakiddies tényleg kicsi, szerintem is!

2018. szept. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Espiro sonic. Ennek brutál nagy a kupolája, nem is láttam még nagyobbat. Mindennek megfelel amit írtál, plusz extrák. Van sima kerekű, ha városban használod, vagy az "air" felfujhatos kereku, terep változat. Könnyű, kicsire csukhato 1 mozdulattal, nagyon király
2018. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!