Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szeretnék vmi kendőt venni...

Szeretnék vmi kendőt venni majd, ha megszületik a kistesó. Újszülöttnek mit ajánlanàtok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 11. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Karikás, rugalmas vagy szövött kendő. Mi liliputitliliputit használtunk.
2018. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És a 3 közül hogy vàlasszak megfelelőt? :)
2018. szept. 11. 16:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Én szövött kendő mellett döntöttem, az sokáig hordható, így nem kellett másikat venni.
2018. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi liliputi rugalmas mellett döntöttünk. Az volt a legkényelmesebb.

Szerintem próbáld ki őket(ismerősnél, hordozó klubban vagy esetleg boltban) és tudni fogod, hogy számodra melyik a legjobb.

2018. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem sima szövött kendő volt, mìg pici volt a baba, nagyon szerettem hordani.
2018. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rugalmas, karikás és szovott kendom is van. Ezek mind alkalmasak újszülöttnek.


Rugalmas kendőt néhány hónapig tudod csak használni, csak elől hordozashoz.


Karikás kendo féloldalas n terhel, hosszú ideig nem ajanlott, újszülött kortól hordozasi kor végéig elől és csipon.


Szovott kendo elől, hátul és csipon hordozashoz használható, újszülött kortól a hordozos kor végéig.


Én mindet szerettem, szeretem másért, rugalmasat már kinőtte a fiam, de szovott kendőt, karikasat és mei tait egyaránt használok.


Viszont ha csak egy kendőt szeretnél, akkor szerintem szovott kendovel jarnal a legjobban.

2018. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

A rugalmas felé hajlok egyébkènt leginkább, azt meddig lehet hasznàlni?

2018. szept. 11. 20:10
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

Én egy ilyet kaptam kölcsön, nagyon tuti volt.

2018. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kendo függő, olyan 7 kilós sulyig minden rugalmas kendo használható. Igaziból te erzed mikor nyúlik már annyira, hogy nem kényelmes. A tapasztalatok szerint a gyártói ajánlásban megadott súlyhatár már nem kényelmes.


Rugalmasbol talán a legelterjedtebb a liliputi. Szépek a mintái, jó az ara. A minősége is megfelelő. Illetve a boltjukban tartanak ingyenes tanácsadást.

2018. szept. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a vàlaszaitokat! :)
2018. szept. 12. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!