Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsi az Espiro Sonic?

Milyen babakocsi az Espiro Sonic?

Figyelt kérdés

Érdemes megvenni? .... Nagyon tetszik, fekete venném.

Vélemény?



2018. szept. 19. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ezzel szemezek egy ideje, ezért rengeteget olvastam róla, még lengyelül is, különböző fórumokon és oldalakon, illetve személyesen is kipróbáltam, és sok-sok ember véleményét kikértem, akik ezt használják.

Ezek alapján a sima Espiro sonic csak akkor jó, ha szép állapotú járdán, városban tolod csak. Egyéb esetben, kocsit rosszabb utakon, úthibákon nehéz át tolni, nehéz a járdára felkapatni, nehéz irányítani. Amire a legtöbben panaszkodtak, az a nulla lengéscsillapítás. Rázkódik a gyerek mint egy zsák krumpli. Voltak akik szeretik de voltak akik megbánták, hogy megvették, kb 50-50%. Számomra ez rossz arány így én lemondtam róla.

Ott az Espiro sonic air, ami egészen más. Erről már 100% pozitív véleményeket hallottam/olvastam csak. A gumi kerek nagyon jól elnyelik az úthibákat, átmegy mindenen. Könnyen irányítható stb. Erről ódákat zengenek, szóval én ezt választom.

Az általános specifikációt gondolom ismered, szerintem nagyon sok hasznos funkciója van. Remélem nem fogom megbánni, hogy ezt veszem.

A hosszas és alapos utánajárás alapján én neked is azt ajánlom, hogy csakis az "air" verziót válaszd, az biztos nem lesz csalódás. Kivéve ha kizárólag tökéletes aszfalton és plázában használnád,

2018. szept. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Éva0311 válasza:
Sziasztok! Végülis megvette valamelyikőtök az Espiro Sonic Air babakocsit? Kérhetnék véleményt? Köszi
2019. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hátha vki még olvassa. Én most vettem használtan, első tulajtól az air változatát. Szerintem szuper kis kocsi, de egy nagy hibája van: ha magaslatra pl patkára fel akarod emelni az elejét elég rossz a súlyelosztása. Nehezen emelhető meg az eleje és a teljes súly épp azon a részen összpontosul, ahol egyébként a babakocsi összecsuklik mikor lapjára akarod csukni. Így ezeknél a forgórészeknél hamar elkezd kotyogni a szerkezet és holtjaték alakul ki.
2021. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!