Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A Lorelli kocsik tényleg...

A Lorelli kocsik tényleg annyira rosszak?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt néztem ki, de a Lorelliről annyi rosszat olvasok.


Most vettünk házat, a teljes bútorozás milliós tétel volt, már a babaszobát is berendeztem, nem sok pénzünk maradt most hirtelen, de azért egy babakocsi-hodrdozó kellene a szülés előtt. De a 60 ezer körüli árnál többet nem tudok most rászánni.


Tényleg annyira rossz a Lorelli? Nekem amúgy tetszik, megnéztük, de még nem vettem meg.

Hasonló árban nincs is akkor jó?


2018. szept. 30. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi szeretjük. Persze nyekereg, nyikorog, meg az egyik oldalsó gombja már újonnan is akadt, de ilyen áron nem találsz mást és a célnak tökéletesen megfelel.
2018. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már mindenünk megvan amúgy a babónak a legkisebb dologig, csak ez a 2 dolog maradt el. :(
2018. szept. 30. 15:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ez azért biztató :)
2018. szept. 30. 15:27
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha van rá 60ezred akkor használtan vehetnél egy minőségit. A lorelli nagyon gagyi.
2018. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, amit a 4-es. Inkább használtan jobbat.

A minap néztem végig a buszból, ahogy kitörik egy lorelli kereke leszállás után.

2018. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én a tomas hikert javaslom, nem sokkal drágább, nekünk ilyen volt, nagyon szerettem. De én is körbenéznék a használtak közt
2018. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg gagyi sajnos, megnéztem élőben, nem mertem megrendelni, és milyen jól tettem!

Ha téli babának kell még egy negatív tényező, hogy nem merev a mózeskosár, nagyon szellős lenne a hideg időben.

2018. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem egy luxus járgány, ez tény, de mi szerettük. Egy örökölt 8 éves kocsival kezdtük, 2 hónap múlva vettünk egy Lorellit és azt akkor megváltásnak éreztem. Sokkal kisebb, könnyebb volt és könnyen irányítható. Ugyanakkor a fék pár hónap után elromlott, garanciálisan megcsinálták, a felső pohártartónak egy idő után eltört az illesztése, nem lehetett többet vissza rakni, ezt már hagytam a fenébe, nem reklamáltam. De összességében szerettem, mert nagyon aranyos bézs macis volt és kiszolgált minket végig.
2018. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!