Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit válasszam a...

Melyik babakocsit válasszam a lent megemlítettek közül? Van valamelyikkel tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Quinny Moodd

Quinny Buzz 4 Xtra

Cybex Balios S

Cybex Eezy S

Stokke Scoot

Maxi-Cosi Nova 4


Ezek közül szeretnénk egyet választani születendő fiú babánknak.



2018. okt. 15. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Quinny Buzz- unk volt ( Anglia, itt nagyon nepszeru)

IRTO KENYELMES a babanak !!

Ez a legfobb pont. Mozesunk nem volt, 6 honapos koraban vettem mikor mar a kagylo alaku sportreszt hasznaltuk. Nincs kocsink, mindog mentunk, naponta tobb orat volf benne ( nem egyszerre , ertelemszeruen) hatalmasakat aludt benne.

Fordithato tolokar, nagyon konnyu tolni akarmilyen terepen.

A hatranya, a felfujhato kerek, leenged, kilyukad, sokazor jartam igy. Lehet azota van tomor kereku.

Kicsi a kosara, de szatyrot akasztottam ra akasztoval igy nem volt gond.

Mechanikusan kinyilik valami gaz van a vazaban, es ugy, hihetetlen jo!

2018. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mood nekem nagyon tetszett de en mar a boltba lattam hogy iszonyu kicsi, nagyon széles, vagy epp a teteje nem bovitheto - azaz pl napnal mindenkepp kell napernyo stb. Bnomnek olyan volt mert o nem latta csak megrendelte. Miutan nem fertunk be vele a 3. Boltba se, váltott :) szep, gyonyoru de sajnos semmi tobb.

Cybex el nincs tapasztalatom, de neztuk, a brendonban beszelt le rola a holgy, hogy sokszor hozzák vissza magat a markat, nem ajanlja.

Scoot pedig nagyon szuper. Nekunk volt, en miutan 6 honapot toltottek a gyerekeink arra valtottam a cruzit. Mert kisebb jobban osszecsukhato stb, de ujszulottnek nem vennem bar most mar lehet hozza kapni mozest is :) Ezek kozul en a scoot ot valasztanam az tuti - mivel jo arban el is tudod majd adni :) mi is ujonnan vettuk, hasznaltuk 1,5 evig es 60 ezerrel adtam olcsobban mint a boltban, ket nap alatt elvitték.

2018. okt. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!