Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Már nem kapható az Abc Design...

Már nem kapható az Abc Design Cobra babakocsi? Vagy ha ige, hol?

Figyelt kérdés
Tegnap nézegettem az interneten, de egyelőre nem találtam...

2018. okt. 20. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Anno Brendonban tuti volt. Most valoban nincs. Esetleg hivd fel oket, lesz-e, miert nincs.
2018. okt. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy már nem gyártják. Nem lesz Brendonban. Ezt csak azért tudom, mert nemrég felhivtam a Brendont, mert nekem van egy, amit szeretnék eladni, de vagy új első kerék kellene hozzá, vagy egy szerelő, aki megszereli. Elkopott rajta egy műanyag, ami miatt kiesik néha.
2018. okt. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már nincs. 2 éve mikor a lányommal voltam állapotos akkor is már Németországban kifutó termek volt (mi nem kint élünk csak onnan rendeltem mert 280 helyett 80.000 volt szállítással a 3 reszes babakocsi mert ugye már nem gyártják) sőt ez nem is a cobra volt hanem a cobra plus.

Most a salsa van helyette csak a brendonokba ami a legjobban hasonlít hozza, újonnan már sajnos max csak kiállított darabot fogsz találni vagy azt sem :(

2018. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor helyette a salsa? vagy mit ajánlotok még?
2018. okt. 21. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolso válaszoló vagyok :) Szerintem minden igénynek megfelel a salsa ugyanúgy mint a cobra. 3 gyerekem van az 5 év alatt volt kb 20 fajta babakocsink a legolcsóbb 20 ezrestol az 500 ezresig.

Nekem az ABC design viszi a pálmát a mai napig míg így is hogy most a harmadik babanknak nem erre esett a választásunk.

A salsa babakocsiba nekem az nem tetszik hogy a két első kereke túlságosan előre nyúlik - de ez csak az én véleményem én nem tetszésem amiatt mi most nem ABC designt választottuk újra :)

2018. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen, kicsit fura... nekem is jobban bejönne a cobra, tetszik a 3 kerék is
2018. okt. 21. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!