Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok lépcsőzéshez?

Figyelt kérdés

Első babámat várom, így teljesen tapasztalatlan vagyok. 2. emeleten lakunk, lift nincs sajnos, így valami könnyű babakocsira lenne szükségünk, amit egyedül is elbírok.

Árkategóriában kb. 100-150ezer forint körül szánnánk rá, 2:1 vagy 3:1-ben kocsira gondoltunk.


2018. okt. 27. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Mi cam babakocsit vettünk, bár nem lépcsőzéshez, hanem, hogy könnyű legyen gyorsan össze és szétszedni. Kb ugyanaz, mert ugye ezeknek könnyű a vázuk. 3:1, én szerettem.
2018. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Babakocsi tárolásra nincs lehetőség lent?

Csak mert nekem olyan kocsim volt, aminek volt egy textil-mózes része. Azt babástul kiemeltem és vittem fel az emeletre mint egy válltáskát. Nagyon praktikus volt.

2018. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs lehetőségünk lent tárolni, mélygarázsban van csak egy parkolóhelyünk, de ott nem merném ott hagyni a vázat sem.
2018. okt. 27. 13:23
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk mamakiddies van, csak 8 kg plusz a gyerek. Mondjuk én inkább két részletben vittem fel az emeletre, először levettem és felvittem a hordozót/mózest babástul, aztán jött a váz.
2018. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4, melyik mamakiddies? Mert a vip-ről is ennyit írtak, de valójában csak a váz volt ennyi. Mózessel vagy az üléssel nyomott 11-12-t. Lemértük
2018. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Concord könnyebb, de azt is nehéz felvinni. Én tudom lent tárolni, de ha megoldhato a kocsi csomagtartójában tarolnam, feltéve ha a férjed/párod külön kocsival jár
2018. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bár a Concord nem ez az arkategoriaju :(
2018. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

4 vagyok. Nekünk ilyen van. Mózessel 10 kg, lehet hogy a 8kg a hordozóval van. Nem tudom árulják e még.


[link]

2018. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is Cam kocsinak van. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Könnyű, kompakt, kicsire összecsukható.

Ha babakocsit néztek, kérdezzétek rá, hogy a váz feltüntett súlya tartalmazza-e a kerekeket.

Már nem emlékszem melyik katalógusban volt, hogy feltüntették, hogy váz 6 kg, mózes, 5 kg és alul, kis betűkkel meg kerekek 4 kg. Csak pislogtunk.

2018. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

8, közben rájöttem, a miénk a premium volt. Ott 8 kiló szerepelt, de nem volt igaz semelyik feltéttel. De ahogy látom, a vip-nél még nem is írják sehol a 8-at.

Egyébként akkor tűnt fel, amikor lecseréltük a gyerek 8 hónapos korában a kocsit és egy valóban 8 kilóst vettünk helyette.

Mindenesetre senkinek sem ajánlom könnyű kocsiként, a félemeletre is nehezen vittem fel (11-12 kg +9 kilós gyerek félévesen... instant sérv).

2018. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!