Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lorelli S500 Van valakinek...

Lorelli S500 Van valakinek tapasztalata a lorelli s500-as babakocsival?

Figyelt kérdés

Mennyire strapabiro, erdemes e megvasarolni. Eddig csak neten tudtam megnezni, nem tunik tul vastag anyagnak a vaz sem egy vastag. Volt valakinek ebbol fakado problemaja vele?


Koszi a valaszokat!



2018. nov. 2. 05:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Láttam már a szemem előtt szétesni Lorellit. "Megrázó" volt.
2018. nov. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt néztem ki. Neten sok rosszat írnak róla.

Egyik ismerősöm februárban vette meg, azóta használják, azt mondta szerinte nem rossz, nekik nincd vele eddig gondjuk.

Nyilván nincs olyan, mint egy 200 ezres, de azt mondta nem rossz.

Igazából én elég igényes vagyok ruhákra, bútorokra ilyenek, mindenből elég drágát vettünk, babakocsit még nem vettük meg, de én ezt tervezem.

Nekem a lélektani határom babakocsi terén nem 200 ezer körül van.

Ez a Lorelli s500 65 ezer, van rá kuponom, amivel 55e. És van hozzá autós hordozó, pelenkázó táska is, mintája is tetszik.

2018. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bármit csak Lorellit ne!!!!
2018. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Én is Lorellit szerettem volna, igaz nem ezt a típust. De mikor megláttam élőben, nagyon csalódott lettem, és az eladó is lebeszélt. Végül Mamakuddiest vettünk, az nagyon bevált. Szerintem ha van lehetőséged nézd meg élőben. Tologasd, próbáld ki. De érdemes szétnézni a Mamakiddies oldalán is, szerintem ár-érték arányban jobbak mint a Lorellik.
2018. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3. Valaszolo kifejtened azt is miert ne?
2018. nov. 2. 13:26
 6/14 A kérdező kommentje:

Nyilvan nem olyan, mint egy dada paradiso! De nem szeretnek annyit kifizetni egy babakocsiert.

Hasznaltan kineztem egyet, de 2-3 het mire eltudok menni megnezni es szuksegem van egy B tervre is. Ha esetleg lecsusznek rola vagy nem sikerul megegyezni az ararol.

Es az erdekelne, hogy 55-65 ezer forintert meg szabad e venni egy ilyen babakocsit?a videokon en is lattam, hogy nem egy nagy minoseg.

De ha lehet en is inkabb masra koltenek tobbet. Mondjuk egy jo matrac.

2018. nov. 2. 13:34
 7/14 A kérdező kommentje:

A mamakiddiest megnezem koszonom!

Esetleg meg a cangaroo marka johet szoba. De arrol meg aztan vegkepp semmi info sehol.

2018. nov. 2. 13:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, akkor inkább már használtan egy jobbat! :) Én sem akartam sokat költeni egy babakocsira, így használtan vettem egyet 65000 Ft-ért, de csak pár hónapot használták, szinte új, makulátlan.
2018. nov. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, nekem azt mondta az eladó hölgy a boltban, hogy nagyon sok Lorelli kocsi megy hozzájuk vissza. Törnek, kitörik, kilazul a kerekük. Oké, hogy van rá garancia, de állandóan szervizeltetni nem valami kényelmes. Ami nekem nem volt szimpatikus, hogy az anyaguk olyan műanyagos. Nyilván nem közvetlenül arra teszed a babát, de engem ez zavart.
2018. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ú, ha neked a dada paradiso a non plus ultra, ami szintén egy gagyi kocsi, akkor valóban nehéz lesz lebeszélni téged a lorelliről. :)


Vacak anyaghasználat, rossz kialakítás jellemzi, nulla rugózás. Ehhez képest abszurd az ára. Ennyiért már jót is kapsz kis kompromisszummal (pl: használtan, de nem 3in1 veezióban újonnan is).

2018. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!