Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Gallardo baby babakocsikról...

Gallardo baby babakocsikról vélemények?

Figyelt kérdés
3in1
2018. nov. 8. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan mire vagy kiváncsi? :) Én nem ilyet vettem végül, de elmentem megnézni őket. Nagy, batár kocsik, nagyon szépek. De ha emelgetni, tömegközlekedni kell, oda nem jók. Egyébként nekem tetszettek, jó az anyaguk, a Firkonnak meglepően jó volt a hordozója. Jól rugóznak, babának biztos kényelmes.
2018. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk Veronánk van. Egy álom vele közlekedni, arra csúcsszuper! Nekünk nem kell emelgetni, ha ez is szempont, akkor nem túl jó választás, mert nehéz.

Nagy csomagtartó is kell hozzá.


Ha ezek nem számítanak, mint ahogy nálunk se; akkor kitűnő választás, mert , mint babakocsi, mindent tud.

2018. nov. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Ezek nagyon pozitív vélemények. Emelgetni nem kell, nagy csomagtartó adott, valószínű célirányosan megnézzük. :)

2018. nov. 9. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!