Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Chipolino latte kengururól...

Chipolino latte kengururól vélemények?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

A kenguruk nem jok a babaknak. Mindegy milyen marka es tipus. Nyugodtan lepontozhatsz vagy barki, de pusztan segito szandekkal mondom neked, ne kinozd a gyereked (vagy maset) ilyen szarral. Egy normalis csatos hordozot hasznaltan megvehetsz az aran.


[link]

2018. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elsővel, bár kérdés az, hogy mekkora gyereknek. Csatos hordozó csak totyogos kortól ajanlott. Előtte kb 68-as tuhametettol mei tai, kisebbeknek kendo
2018. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

;) igen, igazad van kettes, csatos ha totyog. Meitai ha ul. Elotte kendo. Kiveve pl emeibaby (de az mondjuk nem egy kenguru aran fut)

Kicsit nekem keso van mar. 1es vtam.

2018. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Hogy kenyelmetlen mind a babanak, mind az anyanak. Nagyon lentvan a sulypont, ranehezedik a gatadra, huzza lefele a derekad. Probaltam, baromi kenyelmetlen, es csak elolhordozasra alkalmas. A baba terdeit nem tamasztja ala terdhajlatig, nem jo a csipojenek, log rajtad benne a gyerek, nem idomul ra a hatara, nem tartja pintrol pontra a gerincet, ulnie kell benne, holott ultetni nem szabad onallo ulnitudas elott. Egy karikas kendo, vagy szovott kendo ujszulottkortol hasznalhato, en youtubeos videobol tanultam meg, elotte plussmacin gyakorolva. Pedig aztan en nem akartam hosszukendozni, de a belul zsebes kotes nem egy ordongosseg, egy karikas kendo megkotese megkevesbe, ha en meg tudtam tanulni (sot, a ferjem is), masnak is megy szerintem.
2018. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Ami a többi kengururól. Jó nagy xar az egész. Baromság, könnyebb felvenni és beletenni a gyereket, mint egy szövött kendőbe. Leszakad a hátad, a derekad, mert vékony a pántja.

Két csat tartja a babát. Egyrészt megnézem, hogy egy hisztiző gyereket hogy teszel bele. Mivel neki kényelmetlen, ezért hisztizni fog. Másrészt ha kilazul, vagy elszakad, akkor így jártál.


Egyébként meg unom már, hogy naponta van kengurus kérdés, mert sok fogyatékos nem tud megtanulni kendőt kötni. Egy cipőfűzőt megkötni vagy befűzni nem nehéz? Azt hogy sikerült megtanulni?


Hordozni nem kötelező. Ha nem vagy hajlandó megtanulni, vagy nem tudsz venni egy normális hordozóeszközt, akkor vegyél egy használt babakocsit, és tologasd abban! Ugyanúgy le fog szakadni a hátad, mint a kengururól, ha naponta ötször lépcsőzöl vele.

Finomkodjon nektek a faxom.


Nézd, itt alul tudsz lepontozni.

2018. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Van kendőm, csak a pici utál benne lenni. 😶A kengurut ajándékba kaptuk, csak ez nem néz ki olyan gagyinak, gondoltam jobb minőségű, talán még a babának sem lehet rossz és gondoltam meg merem kérdezni itt, hátha valakinek volt ilyen hogy mi a tapasztalata konkrétan erről a fajtáról. Azért kösz a lehordást, egyébként ha a babád üvöltene a babakocsiban, mert utálja és a karikás kendőben is, lehet hogy te is elgondolkoznál ezen a megoldáson.
2018. nov. 19. 07:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok

Nem. En nem gondolkoztam... Van babakocsink. Nem akarlak bantani, tenyleg. De utana neztem es inkabb kihuztam valahogy a kocsival a meitai-ig. Mert nekem is orditott. (mellesleg allitom, azert mert melege volt vagy eppen fazott, mert végül a kocsit is megszokta)


Ami csatos, nem tamasztja a babat terdhajlattol terdhajlatig az mind egy kalap fos. Dobd ki a p.csaba. En is kaptam egy hasznaltat, utana olvastam, fel is probaltam, majd ment a kukaba. Mert meg eleadni sem volt pofam.

2018. nov. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem néz ki gagyinak??? Mert ráírták, hogy csippolínó?

Pont olyan gagyi, mint az ősszes. Nem támasztja a babát térdhajlattól térdhajlatig, nem állítható a méreteihez, merev a háta, ülni nem tudó baba csak nyeklik-nyaklik benne, vékony a pántja.


Nekem is volt, hogy üvöltött a babakocsiban. Először azért, mert nézelődni akart, aztán azért, mert menni akart. Mióta elindult, azóta a kendőből is kikéretszkedik. De ezen nem segít, ha kenguruba rakod.

Tessék kideríteni, hogy miért sír, és megoldani a problémát!

2018. nov. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy sír a kendoben millió okból lehet, amit megszüntetni érdemes.


A leggyakoribbak:


Túl feszes izomzat

Túl laza izomzat

Melege van (egy kendobe nem kell annyira beoltoztetbi)

Nem megfelelő ruha van rajta (talpas rugdalozo pl nem alkalmas hordizashoz ha az van rajta üvölt, mert feszíti a lábat a ruha)


Érdemes elmenned egy klubba vagy egy tanacsadohoz lehet az is, hogy gyakorlatlan sah miatt rosszul kötöd

2018. nov. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megy a kukába... A babakocsival kapcsolatban már próbálkoztunk sokmindennel, de jobban szereti ha kézben van, szerintem unalmas neki úgy, pedig beszélek hozzá, plüssök is vannak odaakasztva stb. Stb.
2018. nov. 19. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!