Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a különbség a sima Cybex...

Mi a különbség a sima Cybex Priam, és a Cybex Priam Lux között? A Lux sokkal drágább, de ránézésre nem tud többet mint a másik.

Figyelt kérdés
Kerestem leírásokat, de nem nagyon tálaltam arról, hogy mi a 2 közötti különbség.
2018. nov. 26. 06:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Szezon és a fazon


A priam az maga a váz a "rendszer"


A lux pedig az ülés

A proam váz nem mindennel kompatibilis


Én úgy olvasom

[link]

2018. nov. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az árakat a szín

Kerék stb befolyásolja


1.

2018. nov. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi, legfeljebb luxibb az anyaghasználat, meg a limitált színek is a luxban vannak mint a Koi, Birds of Paradise, Butterfly, Space stb. A 2in1 trekkingnek más az ülése mint a simának és a luxnak de szerintem a fent említett kettő között a színen kívül nincs különbség.
2018. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! A sima priamot rendeltem angliából, ott olcsóbb volt sokkal mintha itthon vettem volna. Sima 1 szinű az anyaga, pont olyan mars piros mint a fentebbi linken. Elgondolkoztam, hogy mivel lehet jobb a drágább? Igen, a mintásak nekem is nagyon nagyon tetszettek, de több 100 ezer különbség is van köztük, annyit meg nem ér.
2018. nov. 26. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyiért rendelted?:)
2018. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Black friday volt a hétvégén, így 495 font volt, ami kb. 175000 ft. Most sem vészes az ára, mert 550 font. 195000 ft kb.

Benne van a hordozó, sport rész, mózes, ugye a váz, illetve az bázis talp a babahordozóhoz. Ill. jár hozzá Lábzsák, szúnyogháló meg 1-2 apróság. Pelenkázó táska viszont szerintem nincs hozzá. 50 fontért hozzá haza 1 futár.

2018. nov. 26. 13:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Naturalbabyshower?
2018. nov. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!