Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen testvérbabakocsit...

Bogus20 kérdése:

Milyen testvérbabakocsit tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
15 hó különbség lesz a 2 baba között. Eddig egy régi nagy, kényelmes 1 személyes babakocsink van, amivel nagyon elégedett vagyok. Hasonló testvérbabakocsit keresek, egy farmon élünk, eddig csak otthon tologattam a kocsit vagy kisebb erdei kirándulásokra mentünk. Így nem kell tömegközlekedésre, viszont terepnek ki lesz téve rendesen, így fontos a jó minőségű váz, kerekek, és hogy védett legyen a baba, mert mindenféle időjárási körülmények között be lesz vetve. Nem kell hogy szép legyen. Nem lesz időm tornázni, így nem baj ha nehezebb, meg nincs otthon lépcső. Nem baj ha drága, csak jó legyen, időtálló.

2018. nov. 28. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A mostani márkátoknak nincs testvérkocsija? Az lenne a legkézenfekvőbb, mert attól tudod mire számíthatsz.
2018. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A graco duot nagyon sokat dícsérik, a szimpla verziójàról tudok nyilatkozni, nagyon jó terepen és a babának / gyereknek is nagyon kényelmes. Èn tesvérkocsinak nem ezt vettem, mert ellentètes igényeim voltak mint neked - városi panelben lakom. De azt érdemes megnézned.
2018. nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, mégvalami eszembe jutott, a phil&teds tényleg bajnok terepkocsi, jó drága is. Viszont egymás alatt vannak a gyerekek helytakarèkosságból, ez neked nem szempont, de ha nem zavar..
2018. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!