Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 2 év korkülönbség mellett...

2 év korkülönbség mellett nektek bevált a testvérbabakocsi?

Figyelt kérdés

Van egy 20 hónapos kisfiam, és 5 hónap múlva születik a kistesó. Hétvégén van egy nagybevásárlásunk, de ha hétközben elfogy valami, akkor azt én veszem meg a kisfiammal hétközben gyalogosan. Illetve sokszor kell bemenni a városba, ami gyalog nekünk kb fél óra út. Kisfiam elég szeleburdi, nem bír magával, boltba babakocsival megyünk mindig, akkor is ha nem mindig örül neki, mert ha nem abban van, akkor mindent levesz, elrohan, ha rászólok, jön a hiszti.

A fentiek miatt testvérbabakocsiban gondolkodom. De a védőnő inkább babakocsira szerelhető fellépőt ajánlott, és fórumokon se nagyon javasolták a testvérbabakocsit. A kérdésem, hogy akinek van, hasznos volt? Van rá lehetőség, hogy 5 hónap múlva a kisfiammal babakocsi nélkül nyugodtan be lehet vásárolni, mert annyit változik addigra? Ti mit javasoltok? Előre is köszönök minden választ!



2018. nov. 30. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat mentek, akkor jó lesz a testvér babakocsi. Nálunk 21 hónap a korkülönbség, de én csak így indultam hosszabb sétára és bevásárolni is. Mi szerettük, nagyon bevált.
2018. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 21 hó a korkülönbség, nagyon bevált, már csak azért is, mert a nagy mindenben utánozta a kicsit, bébiételt evett, játszott a babajátékokkal, babakocsizni akart. Azért is jó volt, mert forgalmas helyeken biztonságban tudtam mindkét gyereket. Az ára sem volt vészes, egy év után adtuk el, kb 20-25 ezerrel olcsóbban az eredeti árhoz képest. Igazából a fellépőhöz képest a hátrány, hogy kicsit nagyobb helyet foglal, és kicsit többe kerül. Ha ez nem gond nektek, akkor szerintem jobb választás. Kb. fél évig használtuk aktívan, utána csak ritkán.
2018. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21 hó különbséggel a testvérfellépő jött be. De nálunk a testvérbabakocsi szerintem liftbe se fért volna be. De semmi gond nem volt a fellepővel, szépen megállt rajta a gyerek, boltban se ugrált le az a pár perc alatt. (De ha nem egyedül mentünk boltba, főleg nagybevásárlásnál, akkor beültettük bevásárlókocsiba)
2018. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt mindenkinél 21 hó a különbség? Csatlakozom, nálunk is:) egyértelműen tesókocsi, imádom. Fene se akar aggódni hogy mikor szalad el, és hogy fogok babakocsit tolva utàna futni. Meg könyörögni neki amikor nem akar menni, nem arra akar menni, leül és hisztizik, közben a kicsi meg s kocsiban sír és sose érünk haza. Ráadásul imád beülni a babakocsiba, ha néha próbáltam rövid távra kis kocsival benni, ment a hiszti hogy a tesó is bent ül ő is akar.
2018. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aHermann ***** válasza:

Szia!


Nálunk 20 van a nagyok között. Én vennék valami beülőst, mert előbb utóbb el fog fáradni, és hiszti ellen is jó.


Nekünk Buggypodunk volt (van-de már nem használjuk).


Esetleg nem opció nálad egy pótüléssel bővíthető szimpla kocsi? Ezzel szimpla kocsi méretű vagy, a nagynak meg van ülése, ha elfárad.

Sajnos az itthon kaphatók leginkább olyanok, hogy hátra tehted a pótülést, amivel a bevásárlórész elvész, de van olyan, ahol előre teheted. Baby Jogger City Select, Thule Sleek, PP Team

2018. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!