Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babahordozóba köthető takarót...

Babahordozóba köthető takarót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Vagy ez is a felesleges kategória? Téli babám lesz, de gondoltam tavaszra talán jó lenne, mikor már nem kell a bundazsák. Egyáltalán meddig használható egy ilyen? Köszönöm előre is!
2018. dec. 14. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Hát nemtudom, én normális takarót teszek rá, amilyet a babakocsiba is használunk. Ugyanúgy rálehet tenni szerintem ehhez nem kell külön "hordozoba kötheto"
2018. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Nekem a legjobb dolog volt a világon. A lányom téli baba volt, utálta az overált, ha ráadtuk üvöltött. Aztán rátaláltam erre a beköthető zsákra. Csak egy vastagabb pulcsit adtam a benti ruhára, vagy egy kiskabátot meg persze vastag sapka és úgy raktam a hordozóba, majd betakartam. Onnantól végre nem volt kínszenvedés minden elindulás és utazás. Mert ha hosszabb útra mentünk, akkor anikor bemelegedett a kocsi, akkor csak kicipzároztam és kitakartam. Teljesen kiváltható vele az overál. Kályha meleg.

Nekünk ilyesmi volt.


[link]

2018. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, pont ezeket néztem én is, csak az ember már elveszik a nagy kínálatban, és nem tudom mi az ami tényleg kell.
2018. dec. 14. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Én rendeltem, szerintem nagyon jó. Kevesebb a tortúra, az indulás-öltözés-ordítás. Csak bele a gyerek, rá a sapi aztán mehetünk.
2018. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Nekünk is ez volt a legjobb dolog amit vettem!

Ahol lakom szeptembertől májusig hideg van , ez három hónapostól kilenc hónapos koráig volt, úgyhogy minden egyes nap használtuk. Mi minden nap 2-3 órát sétáltunk. Otthoni ruhában beleraktam , betakartam vele és mehetünk.

Ez a legtökéletesebb találmány. Overállt meg hasonló hacukákat nem vettem.

2018. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is berrybaby van, hordozóba nem vált be, mert kettő perc alatt csatakosra izzadt benne a fiam. Így felkerült hálózsáknak télire, úgy viszont imádtuk.
2018. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szuper mert nem kell a gyereket beoltoztetni annyira a kocsiba és nem kínszenvedés kibújtatni a ruháiból ha bemelegszik az autó hanem csak kicipzározod. Mi még nyáron is használtuk mert sokszor kint dögmeleg volt de a boltokban ment a klíma ami egy újszülöttnél nem szerencsés, olyankor csak felhúztuk a cipzárt ha bementünk valahova. Nem utolsó sorban a felsőkategóriás autósülésünk huzata is poliészter akkor meg már inkább az organikus pamutba izzadjon a gyerek mint a műanyagba. Szerintem marhahasznos dolog!!
2018. dec. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!