Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van egy babakocsi, amelyik...

Van egy babakocsi, amelyik nagyon tetszik, csak fehér a váza. Mennyire kényes a fehér színben? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 05:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon. Karcok. is jobban látszanak rajta és minden kosz is.
2018. dec. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gallardo Veronánk van, fehér vázzal. 5 hónapos a kislányom, eddig ugyanolyan a váz, mint új korában volt. Nem veszem észre, hogy kényesebb lenne.
2018. dec. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is fehér vázas babakocsink van. Szerintem sem kényes.
2018. dec. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is fehér vázas a babakocsink, minden por, sár nagyon látszik rajta, ráadásul a kocsi csomagtartója valami fekete csíkot húzott rá, nem tudom levakarni róla.
2018. dec. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A miénknek is fehér a váza (CAM Dinamico), már a második gyerek használja és semmi baja. A terep babakocsi és a nagyobb lányunk sportkocsijának a váza fekete és azt is ugyan olyan gyakran le kell mosni.
2018. dec. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miénk is fehér vàzas, már igaz nem használjuk, mert már elmúlt két éves a lányunk és ha megyünk valahova, akkor a kicsi sport kocsit visszük, de nagyon sokat használtuk a nagy kocsit. Semmi baja! A huzata is fehér-púderrózsaszín, mintha új lenne, úgy néz ki. Pedig vittük mindenhova, nyaralásra, sokat pakoltuk kocsiba be-kocsiból ki. Nem kényes!
2018. dec. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Fehér vázas a miénk is és őszintén szólva fogalmam sincs mennyire kényes, mert eszembe nem jutott, hogy azzal foglalkozzak, hogy karcok vannak rajta vagy poros lett.. Szeretem, hogy az életem nincs tele ilyen felesleges és jelentéktelen önsorsrontásokal, így ezt az energiát tudom értelmesebb dolgokra fordítani. :]
2018. dec. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó büszkén igénytelen. Ilyen is van.
2018. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a mostani fehér vázas, de volt már fekete is. A por, sár ugyanúgy látszik mindegyiken. Nem kényesebb a fehér. Viszont sötétben jobban látszik, könnyebben észreveszik pl. az autósok.
2018. dec. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jani273 ***** válasza:
Hmmmm, nezzuk csak?? Lattal mar feher cuccot?? Mit lattal rajta?? Ohh. mit szolnak a szomszedok ha feheret veszek? Mit szolnak az emberek ha latjak hogy feher a babakocsi.
2018. dec. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!