Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van aki vett babakocsit és...

Van aki vett babakocsit és kendőt is?

Figyelt kérdés
Első babámat várom, és úgy gondoltam, vennék mindkettőt. Szeretném mindkettőt használni is attól függően, melyik a kényelmesebb éppen. Tapasztaltabbak véleménye érdekelne, ez így működőképes lehet?
2019. jan. 9. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :) Volt rugalmas kendőnk, csatos hordozónk, babakocsink is. A helyzet adta, melyiket használtuk. Nagyon szerettem mindegyiket.
2019. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szerintem sokaknak van mindkettő. Mi is vettünk babakocsit is, kendőt is, azt használjuk, amelyik éppen praktikusabb. Pl. boltba ha nem csak 1-2 dologért ugrunk be, hanem több cuccért, babakocsival megyünk, hogy ne kelljen sokat cipelni. Postára, ilyesmi helyekre nekem jobb a kendő, kirándulni is. Szóval helyzetfüggő, mindkettő jól jöhet.
2019. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi is mindkettőt használjuk. Tömegközlekedésben, boltban nekem jobb a kendő. A hosszú sétákhoz a falun belül jobb a babakocsi.
2019. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem pont bevásárláshoz volt praktikusabb a kendő (tudtam fogni a kosarat, az aluljáró lépcsőin nem kellett emelnem a babakocsit, vagy segítséget kérni, ne boruljon meg, stb.) Amit vettem a hátamra vettem, a pici meg elöl volt (ráadásul kendőben sosem sírt, így azt is megúsztam a boltban, akkor is, ha hosszú volt a sor).


Tapasztald ki, nektek mi válik be! :) Jó gondolat, ha van mindkettő. Én a babakocsi aljába tettem a kendőt és ha útközben mégis inkább az lett volna jobb, még váltottam is lazán :)

2019. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy mint a többi válaszadó. Egyik nélkül sem tudnék élni 😄
2019. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is van babakocsi, kendő, csatos hordozó is. Azt használjuk, amelyik épp praktikusabb.
2019. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is van mindkettő. Mikor melyiket használjuk de szinte napiszinten ezt is azt is. Ma pl a kocsiban is elvittem sétálni a lányom meg aztán délután a meitaiban is mert akkor a kutya is jött velünk és így egyszerűbb főleg a hóban. A hordozó egyébként a kocsi aljában van és sokszor ha pl vásárolunk és nyűglődik van, hogy kivesszük és hordozunk inkább. Én csak ajánlani tudom ezt a felállást mert mi szuperül kihasználjuk őket. :)
2019. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Formázott rugalmas kendőnk is van, később csatos hordozót is szeretnénk. Illetve egy kombi babakocsink is van.

Legtöbbször kocsival megyünk sétálni de használom a kendőt is, van hozzá hordozós takaróm.

2019. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van mindkettő. A babakocsitartó a szuterében van a házban, és ha sok cuccot kell a picin kívül felvinnem, akkor gyorsan magamra kötöm a kislányt, a két kezem így szabad. Ezért is mindig a babakocsi tárolórekeszében tartjuk. Egyébként meg mikor a karácsonyi vásárban sétáltunk például, sokkal kényelmesebb és biztonságosabb volt hordozni a babát mint a babakocsival törni az utat és rátolni más lábára. Én örülök, hogy vettem mindkettőt.
2019. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fiam 5 hónapos koráig ordított a babakocsiban, a kendő, hordozó hatalmas segítség volt. Utána javult a helyzet, így felváltva használtuk, ami praktikusabb volt. Mióta járni tud alig marad meg hurciban, de még a babakocsi is necces.
2019. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!