Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a Kacper...

Mi a véleményetek a Kacper Balu babakocsirol?

Figyelt kérdés

2019. jan. 9. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Azt, hogy ordít róla hogy ócska.
2019. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Osztom 1es véleményét. Instabilnak néz ki, a váznak kb semmi tartása nincs, a mózesról meg hadd ne mondjak véleményt! Ahogy van, egy hányás... Bocs!
2019. jan. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mi ilyet vettünk, azért kérdezem csak hogy mire szamitsak, elfelejtettem írni, hogy inkább személyes véleményt várok.

De ha nem személyes az is jöhet :)

2019. jan. 10. 11:50
 4/16 Konrád1 válasza:
100%
Szia! Szerintem jó, nekünk bevált! Nagyon praktikus, hogy a tolókar átfordítható! Jól lehet vele manőverezni is. Gyerkőc szerette!
2019. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon ízléstelen és gagyi :( olyan nagyon proli...Bocsi.
2019. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Lengyel gyártmány? Nekünk Kunert volt nagyon hasonló szerettük,tágas volt,kényelmes és havas úton is jól ment.

És nem vagyunk prolik csak mondjuk minek költsek 100 ezret babakocsira mikor legtöbbet autóval megyünk?

2019. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Az senkit nem érdekel ki miért vesz ilyet vagy hasonló gagyit, hanem hogy mi a véleményünk róla. Az pedig a következő: igénytelenül kinéző kocsik amik arra engednek következtetni, hogy aki megvette is az nem mellesleg csóró vagy smucig hogy ezt sikerült beszerezni. A másik, hogy a kocsi tuti szar minőségű, bosszúsághalmaz ez ordít róla.
2019. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nekem 10 eve volt hasonlo kocsim.valami viking markaju volt.

nem sokat hasznaltuk,nem szamitott,hogy egy batar dog volt.igazabol a mai napig hasznalhato kocsi,nagyszuleimnel van a padlason.

mai fejjel mar nem vennek ilyet,de elso babaskent az ember belefut,es tanul a hibaibol.

nekem aprilisi szuletesu a kisfiam,igy a mozes felesleges volt,nem is hasznaltuk.de pl egy teli babanak jobb egy merev mozeses kocsi.jobb a bolygo kerek is.nehez az ilyeneket emelni ha a gyerkoc feled nez.kanyarodni pedig csak ugy lehet,ha megemeled az elejet es a hatso kereken fordul.nem praktikus,foleg ha bevasarlas is figyel az aljaban.

ha nem is futja dragabb kocsira,erdemes hasznaltak kozt szetnezni.szuper jarganyokat arulnak ennyi penzert.

2019. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Lehet,7-es hogy hozzád képest mi a kérdezővel csórik vagyunk,de intelligenciát sajnos nem lehet pénzen venni,ez már a hozzászólásodon is látszik.
2019. jan. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
9: unintelligens akkor lennék ha odamennék és ezt megmondanám mindenkinek kéretlenül akit ilyen kocsival látok vagy pofákat vágnék, megjegyzéseket tennék. Az, hogy egy, a véleményeket firtató kérdésre elmondtam én mit gondolok még nem jelenti azt, hogy hiányában lennék az intelligenciának. :)
2019. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!