Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen szövött kendőt vegyek?

Milyen szövött kendőt vegyek?

Figyelt kérdés
Karikással kezdtünk, illetve van egy csatosunk is, mert sokáig féltem a kötözgetéstől. Most azonban kedvet kaptam, viszont szövött kendőből is olyan sokféle van. 166 cm vagyok és elég vékony alkat, milyen hosszút érdemes így vennem? Kisfiam 9 hónapos, elég picike, 7,5 kiló. Milyen anyagú, vastagságú (és márkájú) kendőt ajánlanátok?

2019. jan. 15. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Neki nem vennék már szövött kendőt, mert a hátadra kell rakni. Ha azzal kezdtél volna, akkor mára biztonsággal felkötnéd. Így a mei tait ajánlom.
2019. jan. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy hol akarsz hordozni. Pl háton batyuban vagy elől (ott már nekem nem lenne komfortos), mennyi pénzt tudsz raszanni.


Én ha alacsonyabb át kategóriában kell választani egy little frog vagy egy hoppediz kendőt vennék, méretre 4 m körülöttem, viszont ha tesonal is hasznalnad, kötnek előre is, akkor azért a 6-os kendőt választanám, az 4,6 méter,


Ha nagyobb összeget tudsz raszanni, akkor biztos kézi szovott kendőt vennék, nekem pl. az elf a kedvenc kendom.


Én kendo parti vagyok, viszont abban igaza van az elsőnek, hogy 74 (esetleg 68) ruhamerettol sokszor kényelmesebb egy mei tai (kendo anyagból vart).

2019. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!