Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy bolygókerekes legyen. Vidéken fogom használni, így nem tudom a tömör vagy a felfújható kerekes jobb e az útviszonyok miatt stb.

Árban max: 70e Ft-ot tudunk rászánni.


175 cm magas vagyok szóval túl alacsony kocsi nem lenne jó.


Ezt néztem ki:

[link]



2019. jan. 22. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó ez a kocsi


Mi is vidékiek vagyunk, mi egy prometheus bluet vettünk, használtan a jofogáson 75ért.



Érdemes egyébként szétnézni ilyen hirdetéseknél (ha nem óckodtok a használt dolgok miatt) sok babakocsit hirdetnek fele áron..


Nővéremék pl egy Cam combi trisr vettek 20ezerért a bolti 100 helyett, és semmi hibája nincs.. se karc se kopás semmi.:)


Amit te választottál szerintem szuper, massziv kerekei vannak!

2019. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Vip 😂 Ez készülj fel, hogy szét fog esni a vidéki utakon, ha szerencsés vagy nem azonnal hanem egy hónap használat után. Úgy fog nyikorogni, csikorogni hogy a gyereked nem fog tudni benne aludni. Nézz szét inkább jófogáson, ennyiért lehet kapni használtan megbízható márkájút, ezerszer jobban jársz.
2019. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek is ilyen van de ő Pesten használja nyilván ott másabb. A fix vagy a fújható kerék jött be nálatok?
2019. jan. 22. 10:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fix a kerekes nem igazán lesz könnyebb irányítani később sem. Mindenképp egy bolygókerekűt ajánlok és fújtathatót. Nekünk is volt ilyen babakocsink és bizony egy rakás sz@r volt.
2019. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj a kunert kocsikkal, ha nem akar tömegközlekedni vele, és esetleg nagy az autója csomagtere. Viszont akkor már ne a vip. Babakocsimánián megkapod a silvert, hasonló áron, csak az azért modernebb, és bolygósítható az első kereke. Vidéki terepre pont jó. Én vagy a rotaxot, vagy a lavadot néztem. Viszont igaza van annak a válaszolónak, aki azt mondja, hogy ebben az árban nézz inkább használtat. A facebookon van jó pár használt babakocsis csoport. Ott nagy eséllyel találsz jobbat, mint a vip. Merev falú mózesrésszel, esetleg hordozóval is. Nekem 170ezres kocsim lett 60-ért végül, de gyakorlatilag kifogástalan állapotban kaptam.
2019. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

SZintén hozzád hasonló paraméterekre kerestem kocsit, annyi, hogy nekem mélységem van, nem magasságom :D

nekem ami tökéletesen bevált az a tomas hiker, állítható a tolókarja is. Imádtam

Használtan vettem 40e-ért a 2. tulajtól, már én is továbbadtam (családban, mert kérem vissza :D ), annyi hibája volt, hogy az egyik kereke kilukadt, 5e volt bele egy másik. 2 havonta kellett pumpálni, szóval úgyis használható volt, de ugye a lustaság... :D


[link]

2019. jan. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A Kunert bolygókerekes így simán lehet vele menni de holnap kipróbálhatom. 65 e ft bolygókerékkel mindennel. Azt hiszem én maradok ennél!
2019. jan. 22. 15:51
 8/12 anonim ***** válasza:

azert sem jo ez a fajta kocsi,mert hiaba bolygos,a tolokart forditod at.igy ha feled nez a gyerek,akkor a bolygo kereken kell padkara tenni a kocsit,ami eleg nehez,es neha eletveszelyes.siman ki is torhet a kerek.iranyitani is nehezebb sztem ugy,hogy feloled van a bolygo kerek es nem a kocsi elejen.

eleg sok rosszat hallani a kunert kocsikrol.nezz inkabb valami hasznaltat.

En mindenkepp fujhatos kerekut ajanlok,es olyat amin a reszek forgathatok,nem a tolokar.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

En ezek kozul valasztanek.(persze van meg vagy 1000 db hasznaltan,de mindenkepp ilyesmit neznek)

3 gyerekkel a hatam mogott mondom ezt.en is megszivtam az elsonel,hidd el,nem a levegobe beszelek.

2019. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ahogy látom ezeken is kb így van a bolygókerék, de ha padára kell menni akkor fixálható a kerék. De ezek a fajta kinézetű kocsik nem is tetszenek sajnos. Köszönöm a linkeket!
2019. jan. 23. 19:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

nem olyan egyszeru am a kereket fixalni...

ha epp auto elott mentek at az uton,akkor kifejezetten hulyeseg azert megallni a padka elott es hajolgatni,forgatni a kereket,hogy bealljon fixbe.vagy minden uttest/padka elott megforditod a tolokart?

amiket kuldtem,ott fixen elol van a bolygo kerek.a vazra tudod mindket iranybol feltenni a cuccokat.nem a tolokart tudod forgatni mint az altalad kinezett kocsin.

legalabb nezdeg ezt a kocsit szemelyesen,probald ki,hogy lehet fixalni a kereket,hogy tudod emelgetni mikor feled van a bolygo kerek.

izlesek es pofonok,ezzel nincs is baj,de a praktikussagot is nezd.

2019. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!