Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit részesítitek...

Melyik babakocsit részesítitek előnyben? Az átfordítható tolókart vagy azt a fajtát ahol 2 féle képpen rátehető a vázra a mózes és a hordozó?

Figyelt kérdés

2019. jan. 25. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem 1. számú szempont volt,hogy felém nézzen a gyermekem. Bármi van lássam pláne, ha még kicsi. Berepülhet egy darázs bármi..arra ott a rovar háló tudom,de én sose használtam alig lát ki belőle meg a 40 fokos nyári melegbe se praktikus.. Szóval ez számomra nagyon fontos.
2019. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez mind két fsjtával megoldható akkor:)
2019. jan. 25. 20:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 féle képpen vázratehető van. Sosem forgattam. A mózesben felém nézett, a sport részben előre mert akkor már kifele akart látni. Mivel menet közben nehézkes lett volna forgatni, így szerintem a fordítható tolókar praktikusabb lehet.
2019. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el már, hogy mennyit szenvedsz ezen. :D Felejtsd el a Kunertet meg a fordítható tolókart, mi a fenét csinálsz ha a bolygókerék hátul van? Hogy irányítod a kocsit? Elég szerencsétlen az egész, így én azt mondom az ülést lehessen fordítani.
2019. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4esnek igaza van
2019. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fordithato uleses volt. De ez max a sportresznel erdekes, akkor viszont mar a gyerek altalaban elore szeret nezegetni. Szeles idoben, vagx tuzo nap eseten jol jon, hogyha lehet forgatni az ulest. Az atfordithato tolokaros szivas amiatt, amit az elottem levo hozzaszolo irt.
2019. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A használt olaszokat néztem facebook csoportban csak érdeklődöm a váz miatt.
2019. jan. 25. 20:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom azért a fordítható tolókaros babakocsik tervezésénél figyelembe vették a "bolygó kerekezést" és mind a 4 olyan, illetve hasonló méretűek.
2019. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem 8 as,nem vettek figyelembe.

ket kerek nagy,ketto kisebb bolygos.ha feled nez a gyerek a bolygo kerekek vannak feled,a navyobbak elol.

egyebkent kerdezo,en kuldtem annyi kocsit az elozo kerdesedre.keress olyat aminek a felso resze 360°ban forgathato.ilyenem volt a 3.gyerkocnel.imadtam.nem kellett levenni majd feltenni a reszeket a gyerekkel egyutt,csak forditottam egyet rajt akar minden sarkon.a vaz also resze a kerekekkel fixen maradt,csak a felso resze forgott a tolokarral es az eppen rajta levo feltettel.

[link]

igy a kecske is jol lakik,es a kaposzta is megmarad 😊

2019. jan. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi! Már értem hogy megy..ez tényleg nagyon jó!
2019. jan. 27. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!