Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kezdek bepánikolni,33 hetes...

Kezdek bepánikolni,33 hetes leszek, és nem talàlok megfelelő babakocsit. Mi vàlt be Nektek?

Figyelt kérdés

Városban hasznàlnám (vidék), főleg rossz jàrdákon. Tömör kereket szeretnék.

3in1-t.


2019. febr. 2. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hosszas keresgés után Mammakiddiest vettem. Ezt a tipust lehet már nem lehet kapni.


[link]


Nagyon szeretem, már a második babát szolgálja. Nagyon ratyi utakon is simán lehet vele menni, nem zörög, nem inog. Magas vagyok, kényelmes. Sokat tömegközlekedünk meg autózunk, ez pont jó erre is mert könnyü, egyedül is le tudom cipelni a lépcsőn. Tömörek a kerekei.

2019. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egy mamakiddies babakocsim van ez a fajta

[link]


Gagyi falusi utakon is bejött, könnyen irányítható a súlya se vészes. Szeretem.

2019. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor ABC design. Tömör kerék, jó hordozó, sok extra, német minőség. Mindent tud, amit egy rossz utakon használandó babakocsinak tudni kell. 3 babát szolgált ki, összesen annyi hibája volt, hogy a huzatából voltak foltok, amik nem jöttek ki. A rugózata még mindig olyan, mint a gyári állapot. Könnyű, jól hajtható. Nem találtam olyan tulajdonságát, amit ne szerettem volna.
2019. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Concord kocsim van, imádom.


Most ikreket várok, úgyhogy muszáj lecserélni, a szívem szakad meg érte. Remelem a kinézett iker kicsit is legalább ennyire figom szeretni.

2019. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem most nem érint, de mindig nézegetem az utcán épp mi a divat :) épp tegnap a belvárosban láttam három ugyanolyan is, bebetto holland a neve, macskakovon tolták és nagyon király hátul a felfüggesztése, mert jól rugozott! Ha most választanék, megneznem ezt a fajtát biztos ide a városba meg rossz utakra.
2019. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Gallardo Veronánk van. Imádom!
2019. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%
A szülés nagyobb panikkal jár majd akkor megtudod mi az igazi pánik!
2019. febr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Raf Pol Alu Way 3in1 van és imádhuk. Városba terepre erdőbe kirándulni tökéletes és árban is meggizethető. Egyszerű a hordozót és a mózest is lepattintani róla(értsd egyedül is gond nélkül sikerül) lapra csukható a váz így kissebb csomagtartóba is befér. A mózes része viszont jó nagy nekünk pl hosszú a baba mi is magasak vagyunk így ez se mellékes.
2019. febr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utàna fogok nézni mindnek! :)

Tegnap voltunk a babakocsigyàrban (mamakiddies), és a nagy reményeim ellenére sajnos nem talàltam megfelelőt. Ami esetleg jó lett volna, borzalmas színe volt. Arany színek dominàlnak idén, borzalom... amit nagyon sajnálok, mert a kisfiamnál mamakiddiesünk volt, nagyon bevált!


7-es, már szültem, ès képzeld, nem pánikoltam :)

2019. febr. 3. 08:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Gallardo Firkon
2019. febr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!