Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mire jó a multifunkciós...

Mire jó a multifunkciós babakocsi, ha a 2:1 is újszülött kórtól használható?

Figyelt kérdés
A 2:1 babakocsik is ledönthetők vízszintesre, amikor még pici a baba, aztán pedig ülőbe állítható vagy nem? Minek akkor a 3:1 babakocsi, ha annak a mózeskosara amúgy is csak kb. fél évig használható, de 2X annyiba kerül a babakocsi, mint a 2:1 fajták?
2019. febr. 4. 19:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Jav: kortól.
2019. febr. 4. 19:09
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

A 2in1 általában mózes+sport.

A 3in1 pedig mózes+sport+hordozó.

Valamit keversz

2019. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

2:1 vagy 3:1-ben ugyan az kombi baba kocsi.

A legtöbb babakocsinak van egy ülö része. Ehhez vagy van egy külön mozes vagy egy puha mózes. A puhafalú mozes az ülörészre tehetö fektethetö állapotba rá. De van olyan amihez lehet kemény falu mozest venni. Aztán van sokshoz még adapter amire rá lehet tenni a hordozót is.


A kemény falu mózes azért jó, mert levehetö a babakocsiról, bevihetö a lakásba, és a babakocsi lent maradhat. Mi lakásban laktunka az elsö emeleten. A mózest felvittem a gyerekkel, és a vázat kicsire összecsukva a lépcsöházban hagytam.

2019. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. Kétfunkciós babakocsik jellemzően átfordítható tolókarral rendelkeznek, két irányból tolhatóak és fekvő pozícióba dönthető a háttámlájuk. Lapra csukhatók, és körülbelül 10-20kg az önsúlyuk. Újszülött kortól használhatóak.


Ezt én akkor úgy értelmezem, hogy 1 babakocsi, ami állítható vízszintbe és féligfekvő, illetve ülőbe (vagyis a sport rész) [link]



2. A multifunkciósnak van 1 külön mózeskosara, 1 sport rész és egy hordozója nem?

[link]

2019. febr. 4. 19:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az első olyasmi kétfunkciós volt, mint amit linkeltél, annyi jó volt benne, hogy a tolókar átfordítható volt. Viszont gyűlöltem, mert a miénknek fix kereke volt, borzalmas!! Plussz amikor kinőtte a textil mózest amit adnak hozzá a sima kocsi még hatalmas volt neki, ha takarót raktunk bele meg nem lehetett becsatolni, nélküle meg csúszkált benne.

A 2. babának vettünk egy multifunkciósat, jó, hogy rárakható a hordozó, ami amúgy is kell az autóba, plussz a mózest is 1 éves koráig használtuk.

Èn nagyon megbántam a 2:1 kocsit!

2019. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk olyan volt amibe puhafalu mozest lehet tenni,amit te irsz az annyibol kényelmetlenebb hogy nem szép vizszintes az alja,van benne törés ahol keződik a háttámla,lábtarto,stb,jol ki kell párnázni hogy ne legyen érezhető.ha téli a baba,a mózesben jobban védve van a széltől,hidegtől,a 2in 1 babakocsikban eléggé át tud fujni a szél.
2019. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A 2:1 sportrész+mózes

[link]


Ettől függetlenül értem mit szeretnél, nem tudod biztosan kell-e a mózes.

Nekünk 3:1-ben kocsi volt, én szerettem a mózest, egyrészt kuckósabb, az enyém szeretett aludni benne, mondjuk ez textíllel kiváltható. Másrészt könnyen leszeded a vázról és alhat benne tovább, nem kell kivenni belőle ha hazaérsz, mondjuk mi panelben lakunk és a váz tárolóban maradt, a mózest felvittük. A hordozónál is praktikus, hogy ráteheted a vázra, ha autóval mentek valahova.

Te tudod.. textílmózest is használhatsz, rátehető sima sportbabakocsira.

2019. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Teljesen elvesztem a kínálatban.
2019. febr. 4. 19:59
 9/9 anonim ***** válasza:

A 2in1 az a váz+a ráhelyezett "ülés" ami mózessé illetve sportrésszé alakitható.


A multifulnciósnak 2 fajtája van:

A 3in1 az a váz+mózes+sportrész.


A 4in1 az a váz+mózes+sportrész+hordozó/autósülés.

2019. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!