Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek melyik hordozokend...

Szerintetek melyik hordozokendot vegyem? 1 honapos a babam kismama kabattal hasznalnam hogy ne kelljen babakocsival kozlekednem.

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 00:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Gremese?Liliputi..? Nagyon sokfajta van.Legyszi olyat irjatok ami azert arban is megfelelo de kenyelmes is. Koszonom :)
2019. febr. 5. 00:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg MILYEN kendot akarsz es MENNYIT szeretnel raszanni! A Liliputi jo marka. Esetleg nezz korbe a didymos vagy a storchenwiege markanal. Ha nem kendot, hanem mei tait akarsz, akkor pedig kokadi pl.
2019. febr. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szovott kendőt vennék. Olcsóbb de minisegre jó a little frog, hoppediz például
2019. febr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nandu szövött kendőt használunk 3 hetes kora óta. Az elsőt kölcsön kaptam, és megszerettem. Vettem egy sajátot, csak hosszabbat. 2 évesen még mindig ebben viszem.

8 ezer forint volt, az szerintem nem drága.

De ha bizonytalan vagy, akkor látogass el egy hordozó klubba. Szinte minden nagyobb városban van. Ott tudtok próbálni, és kölcsönözni is. Mielőtt bármit vennél, szerintem érdemes kicsit kipróbálni.

2019. febr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nandu kendőt nem javaslom. Ki lehet fogni nagyon jót, mint ahogy az egyik valadzolonak sikerült, de gyakori a hibás kendo. Kezdőként szovott kendobol érdemes a használtat választani, mert az be van törve, így könnyebb kötni vele.


Egy hónapos babánal a kendom kívül minden eszköz minden más hordozó eszköz kompromisszumos megoldás, ezeket ismerve és mérlegelve azért van alternatíva, de érdemes az előnyt-hátrányt figyelembe venni.


Kendok közül szovott és karikás hordozos kor végéig jó, rugalmas 6-8 kiloig kényelmes, hiába ir mást a gyártói ajánlás. (Hordozasi tanacsado)

2019. febr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nagygyerek mellett jutottam hozzá egy didimos katjahoz. aaaaaaa. biztos van jobb is, de az otthon lévő carolino után olyan szinten vajpuha volt, hogy zongorázni lehetne a különbséget.

Szerintem most ilyet vennék (persze vannak még álomkendők ezen kívül is)

2019. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*didymos*
2019. febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Carolinot ne, azzal minőségi problémák is vannak.


Facebookon van használt hordozós csoport, ott sok minden van jó áron.

Rugalmasat nem éri meg használtan venni, de azt sokáig nem is tudnád használni.

2019. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!