Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kunert master babakocsiról...

Kunert master babakocsiról vélemény?

Figyelt kérdés
Mennyire strapabíró? Irányíthatóságára(pl egy kézzel lehet könnyen irányitani). Emelhető?azt néztem hogy kb hány kiló, de van rajta fogás? pl. Pár lépcsőfokon fel lehet vinni? Tapasztalatokra lennék kíváncsi, olyantól akinek van vagy volt ilyen babakocsija Előre is köszönöm :)

2019. febr. 9. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem a Kunertekről már jópárszor kifejtettük a véleményünket itt, olvass vissza. Long story short: 💩
2019. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Kunert babakocsikról azt kell tudni, hogy nagyon masszív, strapabíró, de cserébe baromi nehéz és nem könnyű irányítani sem. Cserébe árban kedvezőbb mint a 150 ezer forintos ilyen-olyan tudású babakocsik.

Az egykezes irányítást felejtsd el, illetve emelgetni sem tanácsos a súlya miatt, tehát ha a másodikon laktok és nincs lift akkor inkább nem vennék ilyet.

Pár lépcsőfokot nyilván meg lehet emelni, de ez nem az a könnyű fajta babakocsi. Én szerettem, mert családi házban laktunk, kb a baba féléves koráig használtuk a napi sétákhoz, arra tökéletes volt, aztán lecseréltük könnyű sport babakocsira amikor már nem kellett vízszintesben lennie a babának.

2019. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Kunert Goldunk volt, 3 in 1. Nagy kerekű, hátul rugós, elől bolygósítható, mind a városban, mind itthon (külterületen élünk, kavicsos utcákon sétáltunk) megállta a helyét. A városban levő nagy padkák sem jelentettek akadályt, felfújható és bolygósítható kerekei voltak, sosem volt vele probléma.


A tolókarja állítható, így a nálam 1 fejjel magasabb férjem is kényelmesen tudta tologatni.


A sportrész teljesen dönthető és óriási hely van benne! A mózes is emelhető 2 fokozatban, szintén nagy hely van benne, kényelmesen bele tudtam takaróba bugyolálni a babát.


Alumínium vázas, így a súlya sem vészes, nem okoz nehézséget megemelni.


A tapasztalataim alapján ez egy szuper babakocsi, csak az extrákkal kell kérni, így kb.85.000.


Kiváncsi lennék, hogy az indok nélküli sz.rozók mennyi ideig használtak egy ilyet, egyáltalán volt-e nekik?!

2019. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat! Már volt kunert babakocsink, kunert volver. Nagyon szerettem, egy kézzel simán irányitottam. És sulyra sem volt vészes. Igazából kifejezetten erre a tipusra lettem volna kiváncsi, mert a lavadorol pl sok rosszat olvastam (olyanoktól akik ténylegesen használták is). Sokkal előrébb nem lettem, de azért köszönöm hogy időt szántatok a válaszadásra :) :)
2019. febr. 13. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
#3-as vagyok, szívesen, csak azt nem értem, hogy miért pontoztak le, aki nem ért egyet, vegye már a fáradtságot és érveljen ;) .
2019. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!