Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy lehet a leghatásosabban...

Hogy lehet a leghatásosabban kitisztítani a használtan vásárolt babakocsit?

Figyelt kérdés
A levehetö huzatokat elég mosógépben kimosni,a vázat,kerekeket,müanyag és alumínium részeket pedig mosószeres vízzel takarítani? És a mózes nem levehetö textil részeit hogy lenne a legjobb?
2019. febr. 22. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk gyakorlatilag minden levehető, persze van, ami kicsit bonyolultabban, de a műanyagig le lehetett venni mindent. Mi kézzel mostuk és öblítettük át, ezt írta a címke. Persze minden tiszta, alig használt volt, úgy vettük meg, hogy alaposan átnéztük. A vázat egy tiszta vizes ronggyal töröltük csak át. Hát ha nálad indokolt, akkor lehet persze mondjuk mosogatószerrel.

Nem levehető textilt én átdörzsölném pl. wanish folttisztítóval, aztán tiszta ronggyal alaposan átmosnám (persze koszosan meg sem vettem volna igazából). Viszont ha még ráér meg kellene várni a jó időt, hogy ki tudjon száradni, mert ha bedohosodik, penészedik, az komoly gond lehet.

2019. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi mindent levettünk. Volt olyan része is amit levágtam hogy ki tudjam mosni, majd visszavarrtam. A vázat Dettolos törlőkendővel mostam le.
2019. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!