Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hordozót, kengurut...

Milyen hordozót, kengurut vagy kendőt ajánlanátok kiránduláshoz?

Figyelt kérdés
Ha valakinek nem jött be egy bizonyos,az is érdekel. Nem városban,hétköznap használnánk hanem kirándulni,de nem 10órás hegyi túrára gondolok.És a férjem fogja vinni benne a babánkat, szóval olyan kellene aminek extra nagyra lehet állítani a derekát.

2019. febr. 27. 16:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős babát vinnétek?
2019. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Most 4 hónapos,de megvárnánk a jobb időt azért,szóval addigra 5-6 hós lenne
2019. febr. 27. 18:23
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Manduca csatosunk van. Egyszerű felvenni, 140 cm-ig jó a derékpánt, és apukák szívesebben tanulják meg használni, mint a kendőt.

Hátra téve olyan, mint ha hátizsákot vinnél, neked és a babának is kényelmes.

Ha egyszer-egyszer kell, akkor lehet, hogy érdemes kölcsönözni. Ha megveszed és keveset használod, akkor nagyon jó áron (gyorsan) el tudod majd adni.

2019. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

ha már stabilan tud ülni, csatost ajánlok én is. Nekem indigom van, szeretem. Ha vaskosabb valamelyikőtök, akkor azt jelezd, plusz "puhaságot" is varrnak a derékpánthoz, amivel kényelmesebb lesz. De én elmennék egy klubba és próbálnék, hogy nektek mi a legkényelmesebb. Meg megmutatják, hogy kell felvenni.

Nekem egy ügyfelem panaszkodott (gyerekjólétis vagyok), hogy nem tud mit tenni a gyerekkel, már hordozót is vett de csak visít. Mondtam neki, hozza el. Meglátta a gyerek, visítás. Felvettem magamra, beállítottam, beletettem a gyereket, meglepődött, hogy nem anyánál van, de megnyugodott és szépen elnézelődött. Levettem, áttettük anyukára, beállítottam rajta 10mp-ig visított, aztán rájött, hogy valami most jobb, azóta hurciznak. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem elég megvenni, kell valaki, aki segít JÓL beállítani

2019. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Mandula vagy Mei Thai
2019. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ehy csatos Fillikid walkot vettünk,mert nálunk a bababoltba ezt tudtuk felpróbálni,és nem sírt benne,ez nem merev és mindenhogy bele lehet tenni, és sokáig jó lesz. Azóta ki is próbáltuk, jót aludt benne.
2019. márc. 1. 06:43
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kenguru, a lehető legrosszabb választás. Majd ordít benne nyáron, amikor szakad róla a víz, és a kiázott combiját véresre dörzsöli.

Eladni sem fogod tudni, mert szinte se vész kengurut. Kezdő anyukák belefutnak, de aki tud bármit a hordozásról, az nem ad ilyenre egy fillért sem.

Rövid távon, 20 perc alatt nem lesz benne baja a babának, de kiránduláshoz nagyon rossz választás.

2019. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az kenguru nem csatos hordozó, szélesebb a terpesze mint az átlagnak de úgy tűnik nekem hogy nem állítható, egy állítható terpeszű praktikusabb, mert tovább használható.

Kifelé ne fordítsd. Nem tudom mennyire tartja stabilan, egyes kengurukra hiába írják rá hogy hátra is lehet tenni, nem lehet olyan fixen beletenni a gyereket mint kendőbe/mei-taiba stb. - tehát ahol a gyerek nem a hátadra van "tapasztva", hanem egy saját bugyirészben ül - így én nem biztos, hogy biztonságosnak érezném, főleg kisebb gyerekkel.

A nagynak pedig ha inogó súlypontú hordozóban van az Neked szörnyű.

2019. márc. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A kifelé nézéssel még várunk,tartja a fejét rendesen,de még nem olyan stabil,hogy merjem úgy tenni. Akkor ez végülis nem kenguru hanem csatos hordozó. Azt el tudom képezelni,hogy nyáron meleg lesz,de egy kendőben is az lenne nem? A terpeszét lehet állítani egy kihajtható füllel,h mennyire "lógjon" lába. Nem lötyög benne.
2019. márc. 1. 09:47
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kifelé hordozni TILOS.

Olvass utána.

Nem, nem csatos hordozó, hanem kenguru.

Sajnálatos, hogy rengeteg bababolt, pl. Brendon is árul ilyeneket, de ettől még nem lesz jó.

Ebbe csak stabilan ülni tudó babát tehetsz, kb. 9 hónapos korig nem is tudod használni. Nem támasztja alá a hátát pontról pontra, csak lóg benne. Mintha beletennéd egy vödörbe.

A tartását vastag szivacs adja, és biztos, hogy full műszál az egész külseje. Olyan, mint egy télikabát.

A kendő anyaga 100% pamut, szellőzik, ahogy a kendő anyagú csatos is. Olyan, mint egy vászon ing.

Szerinted nyáron melyik melegebb, a kábát, vagy az ing?

Neked se lesz kényelmes: te is izzadni fogsz benne.

Ennyi pénzért vehettél volna egy bejáratott maraya csatos vagy manduca hordozót, esetleg egy szövött kendőt, első kézből.

Ez a cucc pénzkidobás volt. De ha ragaszkodsz hozzá, akkor is tedd el addig, amíg stabilan tud ülni, kb. 9 hónapos korig.

2019. márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!