Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nania befix sp? Mindenki azt...

Nania befix sp? Mindenki azt mondja nem jo a nania itt megis Jo eredmenye van. Vagybelneztem valamit?

Figyelt kérdés
[link]
2019. febr. 27. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert nem egy nagynevű márka, és olcsó is, pedig jól teljesít a teszteken.

De egyébként nem márkánként kell nézni, hanem ülésként, még a legnagyobb márkának is van olyan ülése, ami megbukott teszteken.

Nekünk volt egy márkás, drága ülésünk, meg egy olcsó auchanos nania ülésünk, a kórházból a drágában hoztuk haza, hát szegény gyerek borzasztóan nézett ki abban az ülésben. És áttettük a naniába és annak olyan jó kialakítása volt, szinte feküdt benne a baba, és láthatóan jól érezte magát. Úgyhogy személyes tapasztalatból is nagyon meg voltunk elégedve vele.

Persze balesetet nem szenvedtünk, így gyakorlati tapasztalatot nem tudok mondani.

2019. febr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a naniat, viszont mi majdnem vettünk egy új Concord ülést bababoltbol 100.000 Ft körül volt az ara, csak ahogy utána olvastunk kiderült, hogy a 2018-as adac teszten összetört.


Szóval csak arra reagálok, hogy az ar nem minden

2019. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is Naniank van, ami jol teljesitett az Adac teszten. Szerencsére nem baleseteztünk, így nincs személyes tapasztalatom. Egy családról hallottam, ahol fejreálltak autóval, és a Nania cosmo isofixesben nem sérült meg a kisgyerek.
2019. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen èn is sokat nèzelődök

Most kèszülünk lecserèlni,őrà pont nem gondoltam ès mègis jòl teljesìtett.

Ès igen làttam azt is ,hogy nagyon dràgàk is megbuktak.

Ràadàsul van ami meg kemèny ,kènyelmetlen is

2019. febr. 27. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!