Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik oldalon, hol tudok...

Melyik oldalon, hol tudok tájékozódni a hordozókendőkről/ csatos hordozókról részrehajlás nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszú rugalmas kendőm van kölcsönben.

Lányom kinőtte.. Kinyomja magát már, és vissza is kell adnom

Ezért szeretnék egy másik hordozót


Sajnos nem találok olyan oldalt, ahol nem valamelyik márkát nyomják, nem tudom, hogy azért mert tényleg az a jó, vagy mert szponzor


7,5 kg 8 hós

Mászik

1 hónapja egyedül ül

Feláll

Asztal mellett lépeget

Jómagam 174 cm, apa 178cm


Szempont:

Könnyebben kezelhető legyen, mint a hosszúkendő...

(Úton nehèz felkötni, úgy, hogy ne lógjon)

Apa nem vállalta így be, pedig az egészségtelen kengurut simán csatolná (egyszer hagytam)


Újszülött tesónak is lehessen használni később ( nem a legfontosabb)

Pocakkal is.. Ez picit fontosabb, "dolgozunk" a tesón



Köszönöm,ha ajánlotok oldalt



Sajnos kölcsönzőbe, próbálni nem tudunk elmenni, mert nincs a közelben, és hétvégén nincs értelmes nyitva tartás 😩



2019. febr. 28. 06:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyant szeretnél, ami majd a kicsinek is jó, csak a szövött vagy karikás kendő jöhet szóba (bármit is ír a gyártó egyes termékekre). Viszont ha valami egyszerűen használhatót, akkor meg csatost kell választanod, totyogós kortól már ajánlhatók azok is. Ha fenn vagy a facebookon, lépj be a Hordozási tanácsadás csoportba, ott rengeteg poszt van, a keresőt használva biztos talász nektek valót.
2019. febr. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm


Akkor jól sejtettem..


marad a csatos

Tesónak pedig majd veszek rugalmasat

Belépek



Neked van csatos?

Mi alapján választottál?



Várok még mástól is tapasztalatot.



C

2019. febr. 28. 06:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Babahordozás-kérdések, válaszok csoport. Facebookon.


A nagynak már kb bármilyen csatos jó. En a helyedben vennék egy használt csatos hordozót a nagynak és egy használt karikás kendőt a kicsinek. Így kb 30.000 körül megússzátok a kettőt.


A használt hordozóktól nem kell félni, csak a rugalmas kendőt nem szabad használtan venni, mert annak nyúlik az anyaga.


Feedback hurcisoknak facebook csoportban vannak visszajelzések az eladókról.

2019. febr. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy csatos lenne jó nektek, de azt a kistesónál sokáig nem tudod még használni.

Ennek ellenére megéri venni. Használod a csatos pár évig, és használtam is jó áron el tudod adni.

Újszülöttnek a kendő a legjobb. Őket nem kell letenni-felvenni, egyszer magadra kötöd, és ő ott boldog órákig.

Egy totyogót le-föl kell venni, amihez egy csatos a leggyorsabb.

Az a fajta a legjobb, ami kendő anyagú, és állítható a hossza és a terpesze is.

2019. febr. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Mi karikás kendővel kezdtük, es kb 8 hósan váltottunk manduca csatosra.


Szerintem a rugalmas kendő a hordozóeszközök legalja. Amilyen borsos az ára, annyira kevés ideig lehet használni. A barátnőm a rugalmaskendőjét 2! Hónapig tudta használni, mert akkor már 8 kg volt a gyerek és nyúlt alatta az anyag. A 15.000 ftos rugalmas kendő mellé vehettek egy karikásat is használtan egy 10esér, ahelyett, hogy azzal kezdték volna.


Karikast újszülött kortól lehet használni, addig amíg bírod a csípőn hordozást, és általában addigra belenő a csatosba is. Es szerintem könnyebb is a megkötése, mint a rugalmasnak, legalábbis nekem könnyebb volt. + karikásban tudtam szoptatni is, míg a barátnőm rugalmasban nem tudott, csak ha lebontotta az egész kendőt. Én kilazítottam a karikást, lejebb engedtem a kendőt, a lelógó részekkel eltakartam magam, majd ha végeztünk 1 perc alatt újra meghúztam és mehettünk tovább.

2019. febr. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Közben jött egy válasz. A 3. 5. Vagyok.
2019. febr. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mamami fórumán.
2019. febr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért vásárlás előtt próbálj probalni. Nekem pl. A csatos nem jött be, a mei tait viszont imádtam. Pár hete vettünk egy onbut, ezt is nagyon szetetem, de a lányoknak nagy lenne meg.
2019. márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Manduca csatos lett


Imádjuk


22 km terep gyalogtúra lazán ment vele


😍😍😍😍

2019. máj. 1. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!