Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyi ideig tudtàtok hasznàln...

Piroska és a farkas kérdése:

Mennyi ideig tudtàtok hasznàlni a mózest?

Figyelt kérdés
Aug. elején születendő babànknak egy kedves rokonomtól autós hordozó+ mózes részből àlló babakocsit kaptunk. Nagyon masszív, nagyon jó, de tartok tőle, h a januàri- februàri hidegekben màr talàn a dönthető sportrészre lenne szükség...vagy ekkora baba még elvan mózesben? Egyszerűen nem emlékszem, h a két nagyobbikom meddig volt abban, most viszont csak egy kisebb sport babakocsink van ( a 2 évesemnek), az ugyan teljesen dönthető, de a bundazsàk nem fér bele. Nyilvàn, ha szükséges lesz, veszünk vmit, csak érdekelne tapasztalat arról, h 5-6 hónapos babàk még szeretik- e a mózest.
2019. márc. 17. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
4-5 hónapos kortól a sport részt használtuk, ami dönthető 180 fokban.
2019. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szerette a lányom


Én hurciztam


De amelyik baba szereti annak januárban még jó lesz

Lányom ha nagyon helyzet vam elfér az övé em talaróval is

2019. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kb. semennyit, utalta a gyerek, en is kendoztem. Amugy Peg Perego Navetta XL nagymeretu mozesunk volt, szoval valamivel tovabb jo lett volna, mint egy atlag mozes, de szinte erintetlenul adtuk el...
2019. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Fél éves kor körül cseréltem mindháromnál a mózest sportrészre. Multifunkciós babakocsikról beszélek, aminek a sportrésze majdnem vízszintesig dönthető, eleinte úgy használtuk. Bundazsákot sosem használtam, olyan tél nem volt még nálunk, hogy legrosszabb esetben az overál+takaró+lábzsák ne lett volna elég. Van lábzsák a sport babakocsitokhoz?
2019. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Első gyerkőc kb fél évesen nőtte ki a mózest és érdeklődött is a világ iránt.

A kistesók kb 11 hónapos korukig használták. De ők a babakocsiban akkor még 95%-ban aludtak (a napirendjük szerint akkor volt a második alvásuk, amikor babakocsizni mentünk) es rövidek, egy évesen éppen átlépték a 70 cm-t.

2019. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sosem,mi is kendőztünk :D
2019. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9 hónapos korig.
2019. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én a szeptember eleji lányommal bő 7 hónapos koráig. Bundazsákkal belefért végig. Igaz vannak kisebb mózesek, amire ez nem mondható el. Tavasszal váltottunk sportra.

Június eleji fiammal, aki most 9 hónapos, szintén 7 hónap körül kezdtük a sportot használni, mert már nem akart feküdni. Még nagy hidegek voltak, a sportba ugyanúgy betettem a bundazsákot, csak nem kötöttem be a biztonsági övet, hanem a kartámasz akadályozza meg, hogy előredőljön, kiessen. Na, meg a rengeteg gúnyába szinte be volt épülve a babakocsiba. :-)

2019. márc. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

3 hos koraban vegig erte a mozest...

szerencsere nyar volt epp,es a sportunk is vizszintig dontheto volt.

nagy gyerek,a sport reszt is 10 hosan kinotte.

2019. márc. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! Szeptemberi fiam még most is használja, nap közben gyakran abban alszik. Amikor nem alvós sétára megyünk, akkor már a sportrészt használjuk.
2019. márc. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!