Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Újszülött babának maxi-cosi...

Újszülött babának maxi-cosi vagy cybex hordozó? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2019. márc. 18. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Maxi Cosi cabriofix van meg vagyunk vele elègrdve.
2019. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi cybexet vettünk szettben, 1 hónapon belül szülök. Tán a legbiztonságosabb hordozó díjat nyerte éveken át. Egy baj van vele, rohadt nehéz, még így üresen is. Lehet el sem bírom majd egy babával.
2019. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Cybex Aton van és nagyon szuper, szeretjük. Ha a legfelsőbbkategóriát szeretnétek akkor a Cybex Cloud Q / Cybex Cloud Z a legjobb mert mózessé nyitható.
2019. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mind kettő jó. Nekünk Cybex van, nagyon szeretem, hozzá bázistalp amit isofixesen és anélkül is lehet rögzíteni. Nagyon praktikus, gyors és jó minőség.

Egy nyári huzat nem árt hozzá, az én fiam konkrétan belefőtt az ülésbe huzat nélkül.

2019. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cybex cloud q van nekem is, és tényleg nagyin szuper, hogy majdcsak vízszintesbe helyezhető, de tényleg nagyon nehéz. Nekem a nagyobb gyerekeim kisiskolásak, és ha megyek értük, akkor a parkolótól fel az 1. Emeletig meg vissza sokat kell majd cipelni.
2019. márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!