Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikortól tehetem a sportrészbe...

Mikortól tehetem a sportrészbe a kisfiam?

Figyelt kérdés
6 hónapos, ülni nem tud még, viszont a mózesben nem marad meg, mert nem lát ki, kicsi is már neki, a hordozó is picike már azért, meg azzal sétáltatni nem a legjobb. Viszont tanácstalan vagyok, nála fiatalabb babák anyukái töltik fel a képeket, (3 hónaposok is!), akik a sportrészt használják. Én is szeretném már azt, de ahhoz nem kell, hogy ülni tudjon már a gyerek?
2019. márc. 22. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hátradönthető a sportrész akkor már használhatjátok nyugodtan.
2019. márc. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mienk pl fektetheto teljesen es fel tudom ugy rakni, hogy engem nezzen a baba. Meg nincs 5 honapos, de mar at kellett raknom a mozesbol, mert nem fert el benne. Az a kenyeg, hogy ne ultetve oegyen a baba, amig magatol nem tud ulni, tehat ha fektetve van, akkor jo a sportresz is.
2019. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3 hosan kinotte a mozest :D,nemnagyon volt mas valasztasunk csak sportba tenni.

nyar is volt,jobban is jart a levego a sportban.

kagylo ules volt,a hattamlat vizszintig lehetett donteni.nem csak a 3 fokozat volt,hanem pluszban egy heveder is,azzal lehetett a fokozatok kozott meg allitgatni.

10 hos korara a sportot is kinotte amugy 😂

2019. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!