Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a legjobb autosules?

Melyik a legjobb autosules?

Figyelt kérdés
Segitsegre lenne szuksegem. Elso babas anyuka vagyok es mar sokat olvastam a gyerek autosulesekrol, de meg mindig dilemmazok milyet is vegyek. 11 honapos a kis fiam es 11kg mar kifogja noni a hordozot, szoval szorit az ido. Olyat szeretnek venni ami biztonsagos, de nem horror aron van. Tudnatok ajanlani nekem markakat? Kivancsi lennek a tapasztalatokra. Koszonom a valaszokat.

#gyerek #autosülés
2019. márc. 24. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Én az adac tesztet néztem át és van egy osztrák gyerekülés teszt is, ha rákeresel megtalálod, drága ülések vannak betesztelve amúgy, de a többit meg nem tesztelik, szóval nem vennék noname-t, mi britax römer trifix-et vettünk, most pedig váltanunk kell, mert az új autónkban nincs isofix, így britax römer king 2-t fogunk venni, ez jóval olcsóbb.
2019. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem fontos volt, hogy menetiránynak háttal tudjam ültetni. 0-18-as kategóriàjú ülést vettem, Besafe-et.
2019. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen nem kell spórolni a gyerek élete a tét. Britaxot vettünk.
2019. márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi a hordozó után maxi cosi milofixet vettünk. Most 18 hónapos, előre felé néz, háttal ugyanis hanyingere volt, meg osszehanyta a kocsit, pedig azt terveztem h ezt ameddig lehet háttal használjuk, de felülirta a terveimet. Ezt érdemes belekalkulálni előre, h nem biztos, h bírni fogja háttal, annak ellenére, h úgy a legbiztonságosabb.


- Adac teszt,

-kocsiba mindenképp bele kell próbálni,

- a kicsit is próbáld az ülésbe, h kényelmes legyen neki,

-illetve ha olyan a kocsi, akkor isofix.

2019. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha három beferne belőle a kocsiba akkor kiddy pajzsos ülést vennék.


Espiro delta ülésük van, elégedett vagyok vele

2019. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Kiddy pajzsos volt. Én ragaszkodtam ehhez, mert volt ismerősöm akit a biztonsági öv tett nyomorékká. Úgyhogy nagyon örültem hogy egy darabig nem fenyegeti ez a gyerekeimet.

De egyéb szempontból is jó volt, pl mert nem tudták kicsatolni magukat, viszont könnyedén kicsatolható az ülés-ami szintén fontos egy baleset esetén ha kigyullad az autó. Mikor nagyobbak lettek akkor meg saját maguk tudták ki be csatolni egyszerűen. Mire én becsatoltam magam őm is saját magukat.

Nem mellesleg a pajzs miatt sosem volt túl szoros, túl laza, mjndig pont tökéletes. 5 pontos övet állítgatni kellett.


És annó adac teszten biztonságosnak ítéltetett ez az ülés.

2019. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!