Létezik ilyen babakocsi?

Figyelt kérdés
Főbb szempontok átfordítható tolókar, könnyű legyen és esernyőre csukható. Sehol nem találok ilyen babakocsit. Egyiknek se fordítható át a tolókar rész, ami nekem fontos, mert csak szemben marad el a fiam, ha másképp tolom akkor sír. Van egy babakocsink, de nagyon nagy meg is bántam azt a kocsit most másfél éves és 11kg a fiam és séta közben nehéz már cipelni, ha elfáradt. Tömegközlekedésen azt a bazi nagy kocsit meg utálom vinni... Nem is szoktam senki nem férne el tőle.. Így,ha elfáradt akkor cipelem, de ugye táska csomagok plusz a fiam nap végére leszakad mindenem.
2019. márc. 24. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

A miénknek átfordítható a tolókarja.

Venezia Peg-Pérego a márkája, de nem tudom, hogy honnan való, mert tesómék adták kölcsön.

2019. márc. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy könnyűnek is könnyű, mert ha benne van a majdnem 7 kg-os kisfiam, akkor is könnyen le meg felviszem a lépcsőn.
2019. márc. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Állítólag a régebbi modellek átfordithatóak.
2019. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az miert nem jo, ha szembe rakod ra az ulest? A tolokart nem tudod forgatni, de szemben fog ulni veled.
2019. márc. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

az esernyőkocsik tolókara sosem átfordítható! Hiszen az adja meg az egésznek a stabilitását.

ilyet nem fogsz találni :/

2019. márc. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az is jó. Csak szembe legyen az a lényeg.
2019. márc. 25. 07:54
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem esernyő, nem átfordítható, de megfordítható és könnyű:

cybex eezy s twist

2019. márc. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Ez nagyon tetszik. Köszönöm
2019. márc. 25. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!