Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen átfordítható tolókaros,...

Milyen átfordítható tolókaros, nagy kerekű babakocsik vannak?

Figyelt kérdés

Amit szeretnék:

- Átfordítható tolókar (nem két irányban felrakható, volt olyanom már)

- Nagyobb, bolygósítható kerék, nem felfújható

- Nem kagylóülés

- Mózes (műanyag talán jobb lenne, de a textil is elmegy)

- Autós hordozóra nincs szükség

- A súly annyira nem fontos

- Minél nagyobb hely legyen benne


A Kunert Volver tetszik és nagyjából mindent tud, újonnan se drága.

Sokan szidják a lengyel kocsikat, nekem a súly nem igazán számít, ne essen szét.



2019. márc. 26. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig nem véletlenül "ment ki a divatból" az átfordítható tolókar. Gondolj bele, hogy milyen vacak úgy tolni, hogy hátra kerül a bolygósítható kerék és előre a fix, nagyon nehéz vele manőverezni.

A lengyeleken kívül szerintem más márkáknál nem is találsz ilyet, a többiek haladtak a korral (15 éves peg perego-k tudták még ezt).

2019. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Inkább csak szél- és napvédelemre kellene néha az átfordíthatóság, elsősorban szemből szeretném tolni amíg kicsi a gyerek.

Van egy sportkocsim ami később jó lesz, az sima egy irányban tolható, könnyebb darab.

2019. márc. 26. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Szél- és napvédelemre az extra nagy kupola jobb megoldás. Cybex kocsink volt: annyira jól van kitalálva a kupolája, hogy mindig be lehetett úgy állítani, hogy ne égesse a gyereket a nap (spf 50), de ne is reklamáljon amiért nem lát ki.
2019. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egy CAM pulsar-t vettem használtan, a tolókar nem átfordítható, de a mózest, sportrészt...mindkét irányból rögzítheted. Bolygosítható, nagyobb kereke van.
2019. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ami olyan ,hogy a tolokar fordithato,bolygos,raadasul fujhato kereku is annal a bolygo kerek is szimpla...az iranyithatosag meg hagyjan,na de ha szembe van veled,es epp fel kell menni a jardara...a szimpla bolgyo kereken emelest nem annyira ajanlom.

se nem stabil,se nem kellemes amikor kozben kifordul...

ha nem szeretnel ket iranybol felrakhatot,akkor inkabb nezz olyat amin a feltetek 360°-ban forgathatok.en imadtam ezt a megoldast.menet kozben is barmikor megforditottam,a bolygo mindig elol maradt,es nem kellett a gyerekkel egyutt emelgetnem az ulest.ha asztalhoz ultunk mikor mar nagyobbacska volt akkor oldalra forditottam es siman etettem,vagy jatszott az asztalnal.nem volt utban a tolokar sem kozben.

ma mar tobb marka is gyart ilyen kocsit,nezz szet akar a hasznaltak kozott is.

mi 10 hos koraban adtuk el a mienket,gyonyoru allapotban az eredeti ara toredekeert.

2019. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös, milyen márka volt a tiètek? Kíváncsi vagyok, mert eddig csak a cybex eezy s twistet ismertem ilyennek, az meg elêg új.
2019. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

giordani ethos trio.

ezen kivul tudok hauck,chicco,es meg egy marka ami ugyan az mint a mienk kinezetre....de nem jut eszembe.megkerestem,coletto matteo a neve.

2019. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!