Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi, de milyen az emeletre?

Babakocsi, de milyen az emeletre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan babakocsit szeretnék ami vagy szétszedhető vagy könnyű cipelni ugyanis a 2.on lakunk,lift nincs,külön tárolónk lent szintén nincs tehát valahogy majd fel kell hoznom az emeletre.

Tudnátok nekem ilyet javasolni? Köszönöm


2019. ápr. 10. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen arkategoriaban? Milyen idos gyerekkel?


Nekem volt tobbfele, szinten a suly volt a legfobb szempont. - Maclaren Triumph (ez ulnitudastol jo) 5,4 kg, konnyu csukni, navigalni, a kosaraba viszont nehez barmit tenni. Draga, de strapabiro.

- Pali tre.9, 3,9 kg, vizszintig dontheto, szuper kupolaval, nagyon konnyen, egy kezzel csukhato-nyithato, de egy 8-10 kilos gyerekkel mar nehez navigalni, picik a kerekei, beakad mindenhova. Draga.

- Hauck City Neo II haromkereku. 7 kg, Ujszulottkortol hasznalhato, mert melyre dontheto. A kosaraban van eleg hely, lehet bele pakolni, normalisan lehet navigalni (bar koves terepre semmikepp sem jo). Olcso, es nem a legjobb minoseg, de nekunk megis ez jott be. Magasak is vagyunk a ferjemmel, ennek, es a Maclarennek is jo volt a magassaga. A kupolajahoz kell kiegeszites/arnyekolo. Lehet beletenni textilmozest, es akkor az egyik kezedben a babakocsi, masikban a baba, igy fel tudod vinni. Vagy en pl. karikas kendobe, vagy kesobb emeibaby csatos hordozoba tettem, ugy lett szabad kezem, es tudtam vinni az egyik kezemben a a babakocsit, a hatamon egy hatizsakot, masik kezemben a cuccokat, a gyerek meg ramkotve😅

2019. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Újszülöttnek és 100 alatt mindenképp,de nyilván ez függ attól hogy használtról vagy újról van szó.
2019. ápr. 10. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Újszülöttet én semmiféleképpen nem tennék olyan babakocsiba ami csak a külvilág felé néz. Ezért nem használtuk a cybex callisto kocsinkat sem rögtön a második gyereknél, pedig egy tökély. 8 kiló, xxl kupola, magas gyereknek is maximálisan kényelmes ülés. Én is a másodikra cipeltem.

Cybex eezy s twist. Ezzel szemeztem új kocsinak az első időre, ezt javaslom hogy megnézd.

2019. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Típust nem mondanék de szerintem a nagy kerekű kocsik a jók, mert azokat még a lépcsőn is viszonylag könnyen fel lehet húzni.
2019. ápr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hauck viper 3:1, ha nem gond a 3 kerekű

Nekünk ilyen volt. Újként 85 ezerért vettük, 9 kg az egész, multifunkciósból nem találtam könnyebb kocsit. A 9 kg sportrésszel együtt mondjuk, míg mózesben volt a kicsi, a vázat külön vittük le, a babát mózesben. Nem volt gond a babakocsi súlya. Nyilván csak a váz maga még könnyebb. Aztán mikor a mózest kinőtte már ült, vettünk egy sportkocsit, ott már legalább nem volt szempont, hogy dönthető legyen.

2019. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan ezen okok miatt vettem Espiro vector Lite babakocsit. Nagyon imádom! Igaz, csak használtan lehet kapni, mindennel együtt 35 ezer forint volt.
2019. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En is az elsore cipelem... Lift, tarolo vagy erkely nincs, ahova kirakhatnam....


Volt egy konnyu de hatalmas Takonk, nem volt jo a fogas rajta, eladtam...


Egy Espiro Nano, nem szerettem, cipelni sem, meg a kerekeit sem, bqr sulyre ez is konnyu


Most egy Qunny Zapp es Zapp Xtra2 babakocsi van, ezen jo a fogas a cipeleshez es kicsire csukhato, en a sima Zappot jobban szeretem, de ugye azon nem fordithato uleses, az Xtra2 picit nagyobb osszecsukva, de jobb a kupolaja, nem hangos a kereke es a csepphinta szeru ules tompintja a jarda katyuit. 15kg-os gyereket babakocsival egyutt cipelem fel az elso emeletre, na nem mondom, h ez konnyu, de egy 15kg-os gyerek nekem alapban nem az, megis elbirom, a masik babakocsainkkal ez amr leglhetetlen volna...

A legnagyobb hibaja a kicsi also kosar, de az eles moge felszerelheto egy plusz halos szatyorszeruseg, no meg mar ugyis hatizsakkal kell jarnom mindenhova a sok cuccunk miatt (jatekok, kabat, inni, kedvenc pluss stb)

2019. ápr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4es, probaltal mar felhuzni egy nagykereku babakocsit a masodikra egy ujszulottel? En igen. Halott otlet es k.veszelyes.


Mi a masodikon lakunk, uilyen tároló nélküli hazban.


A mozeses reszhez valassz olyat amirol egy mozdulattal le lehet venni a mozest vagy hordozót és a keret (amin a kerekek vannak) lenn kikothető a lepcsohazban. Ugy nemigazan lopjak el, mert nem nagy érték. (vagy nekem szerencsém volt, mert igy hasznaltuk) sporttal mar sajnis nehezebb volt, mert azt cipelni kell majd. Abból az ultrakonnyueket ajanlom neked. (6kg alatti) cam compass (ez egyebkent nyari babanal sztem használható újszülött kortol vagy telinel is zsakkal) vagy babyzen yoyo (bar az egy 100asnal dragaby es csak sport) esetleg a gb-nek is van jo kocsija. Ha nagyon olcsó akarsz es könnyűt es csak sportot akkor egy sima esernyore csukható is megteszi sok embernek. (safety vagy egy lorelli)


Meg annyi, h sztem a 3in1 kocsik vagy nem könnyűek vagy nem jok vagy iszinyat dragak. Ha ujra ott lennek, hogy most veszem meg eletem elso babakocsijat, nem vennek ilyesmit. (ezert sem irom le milyen kocsink volt az elso mert egy nagy kalap sz@r volt csak egyeduk az volt a jo benne, hogy lekaptam a mózit rola, a vazat kikotottem es mentem szepen fel a gyerekkel meg a mozessel a masodikra.. Sportta alakitva 2het alatt máglyara akartam vetni azt a dögöt ugy megutaltam)

2019. ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!