Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti hogy oldanátok meg ezt a...

Ti hogy oldanátok meg ezt a babakocsi problémát?

Figyelt kérdés
Férjemmel és 1,5 hónapos kislányunkkal fent lakunk egy meredek, köves utcában. Egy autónk van csak, és a férjem reggeltől estig dolgozik, ezért ha mennénk valahova a gyerekkel (sétálni vagy orvoshoz pl), akkor nem tudom megoldani, mert a köves úton egyszerűen képtelenség fel és lemenni babakocsival. Gondokkodtam azon, hogy ilyenkor leviszen a mózesben, de utána azt cipelni egész nap, amíg a városban vagyunk, nehéz lenne. Van valami ötletetek, hogy mit tudnék tenni?
2019. ápr. 14. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Kendőn még nem gondolkodtál? Szerintem az lehet a megoldás.
2019. ápr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabb koromban hegytetőn voltam au-pair és toltam az ikerbabakocsit ( benne egy babával és egy három évessel ) fel és le a hegyről. NAGYON meredek volt és járda sem volt, tehát az autók is jöttek a szélén.

Próbáltad egyáltalán? Vagy csak rámondod , hogy nem tudod? Ha próbáltad , és nem megy akkor meg vegyél kendőt.

2019. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Hol laksz?
2019. ápr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kell venni egy nagyon jó rugózású terepbabakocsit. Nem a reklám helye tudom, de nekünk egy Espiro kocsink van, olyan szinten állja a köves és murvás utakat, hogy elképesztő. Tudom, mert mi is meredek helyen, köves-murvás úton lakunk. Simán veszi a kocsi az akadályokat. Vagy a másik lehetőség, hogy kendőben magadra kötöd a picit, és abban viszed. Általában szeretik a babák és a kezed is szabad marad.
2019. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb opció jutott az eszedbe. Mi értelme mózesben lóbálni séta címén egy újszülöttet?

Ha úgy érzed, veszélyes babakocsiban tolni, akkor told üresen a kocsit, a gyereket kösd magadra és ha leértek, átrakod.

2019. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Meredek az út egy jó része a buszmegállóig, a babakocsink sport, massziv, tömör kerékkel. Birja a kiképzést rendesen, és már mondtam is a férjemnek, amint kinövi a pici az autos hordozót(ugyanis csak abban hajlando ellenni a babakocsiban), túladunk rajta és veszünk egy másikat. Most tervezunk neki kerékcserét, de amugy szerintem kifogás csak az, hogy esélytelen lemenni babakocsival. Tudom, mert én is szar kornyeken lakom. Ha csak a razkodastol felsz, ne parazz, a babakocsi felfogja.

Ha mas nem, akkor pedig ott van a hordozas, bar azt sem szereti minden gyerek, az enyem masfel honapos kora ota max 20 percig birja, elmenni a nagyert es hazahozni pedig 1 ora.

2019. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Ahova gyalog fel és le tudsz menni, ott ugyanez babakocsival is megoldható. Ha meg ennyire nem megy, költözzetek el és még van oldva.
2019. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hordozokendo+hatizsakba a cuccokat.
2019. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam a hordozókendőt, de nem marad meg benne, folyamatosan csak sír és ki akar belőle jönni
2019. ápr. 16. 16:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Az enyem sem szereti, igy maras a babakocsi. En a nagyert jarok napi szinten, meredek borzalmas utakon, mondhatnam h lehetetlen, de ahol gyalog tud menni az ember, akkor babakocsival is. Nehez feltolni minden nap nekem is, de nem keresek kifogast... Meg a nem alacsonypadlos buszra is felrakom, ha kell.
2019. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!