Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hordozót ajánlatok egy...

Milyen hordozót ajánlatok egy 3-4 hónapos babának, amit az apuka is tud használni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 15. 08:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bsrm3lyiket tudja apuka is használni
2019. ápr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kendőt
2019. ápr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdező arra gondolt, hogy valami könnyen felvehető kéne, mert az apukának munka mellett nincs annyi ideje, mint az anyukának, a kötések elsajátításához.


Kérdező:

-a mei-tai-k nagy része már jó lenne nektek. Ez egy félig kötős hordozó, csak a kendő szárakat kell megkötni.

-csatosból is vannak olyanok, amik jók lehetnek, pl egy emeibaby, vagy egy maraya, együtt nő a babával hordozó.


Ha pesti vagy, nézz el a hordozóházba, ott tudsz próbálni hordozókat, részt vehetsz tanácsadáson, és amelyik hordozó megtetszik, azt meg is veheted.


Ha nem vagy pesti, nézz körbe a neten hordozási tanácsadók után, a legtöbb tanácsadónak sok fajta eszköze van, kb 1500 ft a konzultáció, de ki tudjátok választani azt amelyik mind a hármótoknak megfelel, és nem veszel meg potyára egy 30.000es hordozóeszközt ami végül mégsem lesz szimpi.

2019. ápr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Close Caboo. Olyan szorosan tart, mint egy kendő, de sokkal könnyebb felvenni. En nagyon ügyetlen tudok lenni ilyesmiben, de ezt ùjszülött koratòl tudtam hasznalni ankisfiamnak.
2019. ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
A close caboo egy rugalmas kendő ami kb csak 7 kgig biztonságos. 3-4 hónaposan szerintem már van olyan súlyban a baba, hogy akkor már nem éri meg 20.000 ftot kiadni rá, arra az 1 hónapra míg hasznalni tudja.
2019. ápr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk apuka is simán felköti a kendőt. Azért nem olyan nagy ördöngősség.
2019. ápr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Close Caboohoz mar tul keso szerintem is.


Szovott kemdo, karikas kendo, JPMBB Pőti kendo, Emeibaby, JPMBB Fizio, Kokadi Flip babysize, Maraya mindenholallithato kendos csatos.

2019. ápr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kendőt nem biztos, hogy előnyben részesíti az apuka. Nem a felvevés miatt, csak szerintem az kissé nőies. Inkább anyukákon szoktam látni.
2019. ápr. 15. 13:29
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát ha egy rózsaszín csilivili kendőt veszel, arra biztos nemet mond.


Nekünk egy szürke-fekete szövött kendőnk volt, mindketten szerettük, nagyon kis menő volt.

2019. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A kendő mennyire tartja a baba fejét?
2019. ápr. 15. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!