Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Új babakocsit szeretnék, de...

Új babakocsit szeretnék, de milyet?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Cam combi trisünk van, ezt szeretném leváltani, mert nekünk nem vált be a típus.


Olyat keresek ami 2:1ben, a kerekei kevésbé döcögnek a sima aszfalton, (jelenlegi annyira rosszul megy, hogy a gyerek felkel rá) kényelmes jól irányítható, és a pakolós részébe lehet pakolni is, nem hálós anyaga van a lenti kis rekesznek, hanem masszív anyagú (mondjuk 1-2 kg kenyér belefér+kismotor vagy plüss dinó), és nem akadályozza semmi tartó vas az odapakolást.

Az sem ártana, ha picit magasított lenne, mert én 175, párom 190 centi és nagyon viccesek szoktunk lenni ahogy derékban félbe törünk minden lehajoláskor :D



X-2 crocodilet is láttam jó áron, de véleményt róla sehol,ahogy a wunderkidről se találtam semmit.


Valami hasonló kinézetűt keresek mint ezek, vagy akár véleményt róluk, esetleg segíthettek választani, keresgélni, mert egyre idegesebb vagyok a jelenlegi babakocsinkra :D


Köszi a segítséget!



2019. ápr. 18. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Baby Spotive babakocsink van és tökéletes. Még ezen a göröngyös úton sem ébred fel a baba benne. A pakoló része gyengének néz ki, de nem az. Én van mikor 10kilót is belepakolok.
2019. ápr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Személyesen még nem láttam csak googleba, ott tetszett meg, de akkor ezek szerint mégse lesz jó :)

#1nek köszi, utána nézek!

2019. ápr. 18. 11:13
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is észre vettem 😂😂, de ugyan mi értelme, az ember segítséget kér, ha nem jó a mamma, és sokaknak ez a véleménye, hát nem jó..

Felesleges sz.rt senki nem akar venni..

🤗 köszi mégegyszer!

2019. ápr. 18. 12:09
 4/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekünk a magassága is jó mert állítható :) mi terepkocsinak hívjuk mivel itt nagyon rosszak az utak 😂
2019. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem Bebetto Filippo volt. Szerettem nagyon, állítható tolókar, nagy kerekek és a bebevásárló rész is jó nagy volt. Felfújható kerekei voltak.
2019. ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bebettot En is csak ajanlani tudom.

nekunk nico s-line volt,csak sport,de lehet asszem hordival is venni.

imadtam.oriasi kupola es kerekek,szuper rugozas,nagy pakolo az aljan(dinnyet +komplett 2 taskas bevasarlast is toltam benne haza😅,a taskakat a tolokarra akasztottam a dinnye es par cucc meg az aljaban volt)

en is 175 magas vagyok,nekem kozep allasban pont tokeletes volt a tolokar,annal meg lehet magasabbra allitani apanak.

nagy az ulese,nalunk ez is szempont volt,es ket iranybol feltheto.egyben csukodik a vazzal,es igazabol ha a hatso kerekeket leveszed akkor nagy helyet sem foglal sztem(g-s astrank van)

neheznek nehez,az igaz,de egy strapa kocsi nem lehet pille konnyu.

2019. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk egy Espiro Next Avenue-nk van. Imádjuk!!! Az egész város nálunk macskakő illetve kavicsos sétány, és olyan tökéletes a rugózása, hogy a gyerek semmit nem vesz észre belőle. Magas kocsi, a párom 190 és nem kell nagyot hajolnia, illetve állítható a tolókarja. A rekesze becipzározható, ezáltal nem porosodik ami benne van és nem is esik ki, lehet bele azért rendesen pakolni. Ha még nem akarod, nem cipzárazod rá a tetejét, így nyitott marad. Mi is egy Cam-ról váltottunk, ugyan azt használtan kaptuk, de már az első hetekben kiderült, hogy nagyon nem jön be. Ezt az Espirot viszont teljes szívemből ajánlom, tényleg nagyon jó! Amit még tudom hogy bevált ilyen terepre az a Baby Design Husky, nővéreméknek van és ők is nagyon szerették, ők is itt élnek és ugyanezekkel az útviszonyokkal szembesülnek. Mindkettő szerintem visszafogott és szép, ugyanakkor jó minőségű és strapabíró. Én ezekbe a noname kocsikba azért nem akartam belemenni, mert például nincs szervíz-kapcsolatuk Magyarországon, ha valami alkatrész kell, nem tudsz szerezni, dobhatod ki az egész kocsit.
2019. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bebettohoz zokszo nelkul kuldtek elso villat,forgo resszel egyutt.csak utana derult ki,hogy igazabol nincs semmi baja,csak egy biztonsagi pocok miatt"kattogott" az elso kereke😅

postat is a bolt allta,En csak telefonaltam parat es kuldtem egy e-mailt

2019. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!